BRITNEY SPEARS NİŞANLANDI!

Spears, Sam Asghari ile nişanlandığını Instagram'dan duyurdu.

Britney Spears ve sevgilisi Sam Asghari’yi tebrik edebiliriz! Geçtiğimiz Pazar günü Instagram hesabından bir video paylaşan Spears, takipçilerine sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandığını duyurdu. “Buna inanamıyorum” yazan Spears, reel videosunda Asghari’nin kendisine verdiği yüzünü gösterdi. Videonun bir noktasında “Şuna bakın. Beğendin mi?” diyerek sevgilisine yüzünü beğenip beğenmediğini soran Asghari’ye cevap olarak da Spears “Evet!” Diye haykırdı.

Bu haber, Spears’ın babası Jamie Spears'ın 13 yıldır sahip olduğu ve Asghari ile evlenmesini yasaklayan koruyuculuğu sona erdirmek için resmen başvuruda bulunmasından sadece birkaç gün sonra geldi.


Asghari ile ilk olarak ‘Slumber Party’ şarkısının müzik videosunda tanışan Spears’ın Kasım 2016’da yeni bir ilişkiye başladığı söylentileri çıkmıştı. 2017’de katıldığı bir radyo programında Asghari ile ilk olarak nasıl tanıştığı hakkında konuşan Spears, “Çekimlerdeydik ve sanırım koridordan yatak odasına yürüdüğüm bir sahneyi çekiyorduk. Çekim sırasında birlikte oturup uzun süre bekledik. Bu yüzden birbirimizle konuşmak zorunda kaldık. İsmimi biliyordu ama nasıl bir insan olduğumu bilmiyordu. Ve ben de onun nasıl biri olduğunu bilmiyordum.” demişti.

İlk tanışmaları sırasında sushi hakkında konuştuklarını ve bir randevuya çıkmak hakkında konuştuklarını söyleyen Spears, Asghari’nin kendisine telefon numarasını verdiğini ve bu numarayı beş ay boyunca kaybettiğini ekledi. 2004’te çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile evlenen Spears, 55 saat sonra boşanmış ve daha sonra Kevin Federline ile evlenmişti. Daha sonra Kasım 2006’da boşanan Federline ve Spears’ın Sean ve Jayden James adında iki çocukları var. 

Etİketler