BRITNEY SPEARS YENİ KİTABINI DUYURDU

"The Woman in Me" bu yılın sonlarında yayınlayacak.

Buse Saray BUSE SARAY 12 Temmuz 2023
BRITNEY SPEARS YENİ KİTABINI DUYURDU

Britney Spears, bir sonraki kitabına dair detayları paylaştı. Spears, "The Woman in Me" adı verilen kitabının 24 Ekim'de piyasaya sürüleceğini duyurdu.Pop ikonu aslında kariyeri boyunca birçok kitap yazmış olsa da, ailesi ve avukatlarının kontrolünde olduğu zamanın sona ermesinden bu yana ilk kez kitap çıkarıyor.

Britney, anı kitabının siyah beyaz kapak resmini ortaya çıkaran bir tanıtım videosuyla sosyal medyada haberi duyurdu. Başlıkta Spears, kitabın çıkış tarihini ve ön sipariş bağlantısını vurguladı. Videodaki pastel pembe metinde "Geliyor, benim hikayem, benim şartlarımda... sonunda" yazıyor.

Simon & Schuster'ın bir baskısı olan kitap Gallery Books tarafından yayınlanacak. Gallery Books, kitapta Spears'ın inanılmaz yolculuğunun ilk kez kendi şartlarıyla anlatıldığını söylüyor. Hayranları, sonunda hikayenin Spears tarafını dinlemek için kesinlikle heyecanlılar.Kitabın web sitesinde Gallery şöyle yazıyor: “Haziran 2021'de, Britney Spears açık mahkemede konuşurken tüm dünya dinliyordu. Sesini - onun gerçeğini - paylaşmanın etkisi inkar edilemezdi; onun ve sayısız insanın hayatının akışını değiştirdi. "The Woman in Me", onun inanılmaz yolculuğunu ve pop müzik tarihinin en büyük icracılarından birinin özündeki gücü ilk kez ortaya koyuyor. Olağanüstü bir içtenlik ve mizahla yazılmış olan Spears'ın çığır açan kitabı, müziğin ve aşkın kalıcı gücünü ve sonunda bir kadının kendi hikayesini kendi terimleriyle anlatmasının önemini aydınlatıyor.”

Spears, konservatörlüğünün sona ermesinden sadece birkaç ay sonra, geçen Şubat ayında her şeyi anlatmak için büyük bir yayın anlaşması yaptı. O sırada Spears'a yakın bir kaynak, kitabın pop yıldızının şöhretinin yükselişi, müzik kariyeri ve ailesiyle ilişkisi hakkında açıklamalar ve yorumlar sağlayacağını söyledi.

Simon & Schuster, birden fazla yayıncının dahil olduğu bir ihale savaşından sonra geçen yıl Spears'ın kitabının haklarını aldığında, anlaşma koşulları açıklanmadı. Ancak Spears'ı tanıyan bir kişi anlaşmanın "rekor kıran" olduğunu söyledi. O zamanki raporlar, anlaşmanın 15 milyon dolar değerinde olduğunu söylüyordu.Spears, hayranlarıyla sosyal medyada düzenli olarak iletişim kuruyor, ancak dünyayı etkisi altına alan babasının 13 yıllık varisliğinden serbest bırakıldıktan sonra hikayesinin tamamını anlatmadı.

Spears, 2007'den beri babası Jamie Spears tarafından verilen mahkeme kararıyla bir varis altında yaşıyordu. Şarkıcı çalışmaya, turneye çıkmaya ve Las Vegas'ta ikamet etmeye devam etse de, babasının varisliği yerinde kaldı. Hayranları arasında, pop yıldızının iradesi dışında varis ile tutulduğuna dair söylentiler yayıldı ve “#FreeBritney” hareketini doğurdu. 2021 yazında Spears, bir yargıca varislerinin onu çalışmaya zorladığını söyledi. Spears daha sonra ilk kez varisliği hakkında halka açık tanıklık yaptı. “Şok oldum. Travma geçirdim, ”dedi Spears. "Sadece hayatımı geri istiyorum."

Mahkeme tarihlerinde verdiği ifadenin yanı sıra, Spears'ın varislerine dair hayranlarına verdiği en içgörü, geçen yaz ailesine karşı bomba gibi iddialarda bulunarak hikayenin kendi tarafını verdiği 22 dakikalık bir sesli mesajdı. "Beni resmen öldürdüler" dedi. “Beni attılar. Ben de öyle hissettim - ailemin beni bir kenara attığını hissettim.

Spears'ın son dünyasındaki tek proje kitap yazmak değil. Varisliği sona erdikten sonra, Elton John ile Ağustos 2022'de yayınlanan ve altı yıldır ilk yeni müziğine damgasını vuran klasiği "Tiny Dancer"ın yeniden tasarlanmış bir düeti olan "Hold Me Closer" ile işbirliği yaptı. Şarkı, Billboard dans ve elektronik listesinde 1 numaradan giriş yaptı. Spears'ın Billboard Hot 100 listesindeki 14. en iyi 10 single'ı oldu ve pop yıldızını kırk yıl boyunca en iyi 10 başarıya sahip olan yalnızca 12. sanatçı olarak nadir bir bölgeye getirdi. Spears'ın son uzun metrajlı stüdyo albümü 2016'da "Glory" idi.

Spears, tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biridir. Genç bir kızken "The Mickey Mouse Club" ile çıkış yapan sanatçı, ilk olarak 1998'de piyasaya sürülen ve ardından 16 yaşına giren "Baby One More Time" ile müzik tarihinin en başarılı süperstarlarından biri haline geldi. Yani eski Spears uluslararası bir pop ikonuna dönüşmüştü. Hayatının çoğunu halkın gözünde yaşamış olan Spears'ın (varisliğinden çok önce bile), oldukça belgelenmiş hayatı hakkında söyleyecek çok şeyi olacak.

Spears geçen yıl paylaştığı sesli mesajda, Oprah ve diğerleri gibi birçok yüksek profilli röportaj teklifi aldığını, ancak hikayesini kendisinin paylaşmanın en iyisi olduğuna karar verdiğini söyledi. "Tonlarca fırsatım oldu... ama kendimi başkalarına açmak ve onlara ışık tutmak için buradayım."


Şimdi, anılarına tüm ışığı kendi sözleriyle tutacak.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.