BROOKLYN BECKHAM NİŞANLANDI!

Beckham, sevgilisi Nicola Peltz ile nişanlandıklarını duyurdu…

Brooklyn Beckham, Cumartesi günü Instagram hesabı üzerinden sevgilisi Nicola Peltz ile nişanlandığını duyurdu. Peltz ile sarıldığı bir fotoğraf paylaşan Brooklyn Beckham, “İki hafta önce ruh eşime evlenme teklifi ettim ve evet dedi. Dünyanın en şanslı adamıyım. En iyi eş ve bir gün de en iyi baba olacağına söz veriyorum. Seni çok seviyorum.” yazdı. 

Aynı fotoğrafı kendi Instagram hesabı üzerinden paylaşan Nicola Peltz, “Beni dünyanın en şanslı kızı yaptın. Hayatımın geri kalanını senin yanında geçirmek için sabırsızlanıyorum. Senin aşkın benim için en büyük hediye. Seni çok seviyorum ve Harper’a bu fotoğrafı çektiği için teşekkür ederim.” yazdı. 


Beckham’ın kız kardeşi Harper’ın resmi çektiğini söyleyen Peltz, bu nişan töreninin aile arasında gerçekleştiğinin ipucunu verdi. Beckham bu fotoğrafı paylaşmadan önce çift hakkında nişan dedikoduları paylaşılmaya başlamıştı. The Mirror’a göre arkadaşlarına bu heyecanlı gelişmeyi anlatan Beckham, Los Angeles’taki sevdiklerine müjdeyi çoktan vermişti.

David ve Victoria Beckham’ın bu ilişkiyi desteklediği söylenirken, tüm ailenin Brooklyn’in önceki çalkantılı ilişkilerinden sonra Nicola ile olan ilişkisini beğendikleri söyleniyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Hanna Cross ile dokuz aylık ilişkisini sonlandıran Beckham’ın, kısa bir süre sonra Lexy Panterra ile bir ilişkiye başladığı söylenmişti. Daha sonra bu haberlerin yanlış olduğu ortaya çıkarken Panterra ve Beckham’ın sadece arkadaş olduğu belirtildi. Bu dönemlerde Peltz ile bir ilişkiye başlayan Brooklyn Beckham, sevgilisi ile beraber New York’ta karantinadaydı. Dokuz aylık ilişkilerinden sonra evlilik kararı alan Beckham ve Peltz, hayranlarını şaşırttı.