BROOKLYN BECKHAM NİŞANLISI NICOLA PELTZ İÇİN BİR DÖVME YAPTIRDI

Beckham, Peltz’in büyükannesinin ismini koluna yazdırdı!

Dokuz ay birlikteliklerinden sonra sürpriz bir şekilde nişanlanma kararı alan Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz çifti, Temmuz ayında Instagram üzerinden müjdeli haberi duyurmuşlardı. İlişkilerinin ilk olarak geçtiğimiz sene Ocak ayında Instagram üzerinden paylaşan Beckham, aynı zamanda annesi Victoria Beckham’ın da onayını almıştı. Nişan fotoğrafı için Peltz’e kendi tasarımlarından birini ödünç veren Beckham, oğlunun mutluluğunu kendi hesabından “Çok fazla sevgi ve ömür boyu mutluluk diliyorum,” diyerek paylaşmıştı. Şimdi ise Beckham ve Peltz çiftinden bir sürpriz haber daha var!

Nicola Anne Peltz Instagram Hikayesi

Pazartesi günü nişanlısı Brooklyn Beckham’ın kendisi için yaptırdığı dövmeyi “En iyi doğum günü hediyesi,” diyerek paylaşan Nicola Peltz, hayranlarını şaşırttı. Brooklyn Beckham, 26. doğum günü için Peltz’in kısa bir süre önce kaybettiği büyükannesi Gina’nın ismini koluna yazdırdı. Nişanlısı için hem duygusal hem de ilginç bir hediye tercihi yapan Beckham, Peltz’in unutamayacağı bir armağan tasarlamış oldu. 


Yakında bir Beckham gelini olacak olan Peltz’in doğum gününü David ve Victoria Beckham da kutladılar. Dövme sürprizinin yanı sıra birlikte geçirdikleri özel anları Instagram’dan bir video olarak paylaşan Beckham, “Doğum günün kutlu olsun bebeğim, seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam. Beni daha iyi bir adam yapıyorsun ve beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Ömrümün geri kalanını seninle geçireceğim ve seninle çok fazla anıya sahip olacağım için çok şanslıyım. Umarım en güzel günü geçirirsin çünkü hak ediyorsun. Seni çok seviyorum,” yazdı.