BRUCE WILLIS HAYRANLARINA KÖTÜ HABER!

Bruce Willis, “Afazi” teşhisi sonrası oyunculuğu bıraktı.

"Mavi Ay"da David Addison karakteri ile kalplerimize giren Bruce Willis'ten kötü haber!

Bruce Willis'in ailesi, aktörün “Afazi” teşhisi konulduktan sonra mesleği bıraktığını duyurdu. Hastalık, kişinin iletişim yeteneğini etkileyen beyin hasarının neden olduğu bir dil bozukluğuna neden oluyor.

 Willis'in aile üyeleri, sosyal medyada aktörün emekli olduğunu açıklayan ortak bir açıklama yaptı. Açıklamada, "Bruce'un muhteşem destekçilerine, bir aile olarak sevgili Bruce'un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik.Bunun bir sonucu olarak ve büyük bir dikkatle Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor.”


"Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarını da dâhil etmek istedik çünkü onun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, tıpkı sizin ona yaptığınız gibi. Bruce'un her zaman dediği gibi, 'Yaşasın' ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz."

Daha fazla yorum için Bruce Willis'in temsilcisine ulaşılmaya çalışılsa da, şu anda ailesinin sosyal medya paylaşımlarındaki sözleri dışında ek bir açıklaması yok.
Willis'in oyunculuk kariyeri 1980'lerin başında Sidney Lumet'in “The Verdict”i gibi filmlerde adı duyulmamış rollerle başladı. Kariyeri, ABC dizisi “Moonlighting”de Cybill Shepherd'ın karşısında oynadığı rol ve Willis'e ilk büyük film serisini kazandıran 1988 aksiyon filmi “Die Hard”da John McClane rolüyle on yıl sonra patlama yaptı. Willis'in filmleri, kırk yıllık oyunculuk kariyeri boyunca dünya çapında 5 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. Beş Altın Küre ("Moonlighting" için bir ödül kazandı) ve üç Emmy ("Moonlighting" için bir ve "Friends" konuk rolü için bir tane kazandı) için aday gösterildi.Etİketler