BU KIZA DİKKAT!

BU KIZA DİKKAT!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Kasım 2014
BU KIZA DİKKAT!
Pirelli'nin olay yaratan çekimlerindeki kırmızı mayolu kızı hatılayın. Ya da yer aldığı Alexander Wang, Balenciaga, Moncler, Prada, Versace gibi dev moda evlerinin kampanyalarını. Özetle bu ismi bir kenara not edin çünkü sıkça duyacaksınız. Kimden mi söz ediyoruz; Anna Ewers.

Son olarak Daria Werbowy, Miranda Kerr, Penélope Cruz, Milla Jovovich, Lizzy Jagger gibi birçok diğer isimden sonra Mango'nun kampanya yüzü olan Alman model Anna Ewers, diğer meslektaşlarına kıyasla daha yuvarlak ve seksi hatlara sahip.~Ewers, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve Instagram'da hatırı sayılır bir takipçisi var.  21 yaşındaki model sayısız defilede podyuma çıkmanın yanı sıra, dışarıda sokak stili avcısı fotoğrafçıların da favorileri arasında, üstelik Alexander Wang'in de yakın dostu.

Bunların hepsine rağmen, kabul etmeliyiz Anne Ewers, solda da göreceğiniz Pirelli takvim fotoğraflarıyla her zaman olduğundan daha çok konuşuldu. Bu sizce de 'seks satar' kavramını doğrulamıyor mu? Cevabınız evetse ve Ewers dışında, takvimde yer alacak modellerle henüz tanışmadıysanız, aşağıdaki haberimize göz atın.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.