BULGARI NEW YORK 5. CADDE'DE!

Bulgari, New York 5. Cadde’deki mağazasının açılışını, ünlü isimler influencerlar, modeller ve LVMH yöneticilerinin oluşturduğu 200 davetli ile kutladı.

Zamansız ama bir yandan çağdaş bir Roma vizyonu çizen 5.

Cadde BVLGARI Mağazası, Ünlü mimar Peter Marino'nun yeniden tasarladığı butik, dünyanın en ikonik lüks alışveriş köşesinde 4.

000 metrekarelik alanda, eski ve yeninin, yenilikçilik ile gelenekselliğin arasındaki dengeyi tasvir ederek Bvlgari'nin görkemli Roma köklerini anımsatıyor. Mermer, lüks ipek ve kadife gibi değerli materyallerden oluşan mimaride, Carlo Scarpa’dan ilham alınarak tasarlanmış mobilyalar , Franco Albini ve Ico Parisi tasarımlarını anımsatan satış masaları ve Osvaldo Borsani’ye atıfta bulunan kanepeler ile kombinleniyor.


Kokteyl ile başlayan davette konuklar bir yandan butiği gezip, oyunculuğu ile de dikkat çeken DJ Ruby Rose’un büyüleyici performansıyla keyifli zaman geçirirken, diğer yandan Ruinart Blanc de  Blanc ile eşleştirilen, Olivier Cheng imzalı ikramların keyfini çıkardılar.
Kokteylin ardından, Metropolitan Sanat Müzesi’nin Ortaçağ Avrupa sanat ve mimarisine ithaf edilen The Met Cloisters bölümünde konuklara BVLGARI CEO'su Jean-Christophe Babin'in ev sahipliğini yaptığı ve açık havada gerçekleştirilen bir yemek verildi. Davetliler Lil Buck’un avludaki dans şovunun ardından Museum's Fuentidueña Klisesi’nde pop yıldızı Demi Lovato akustik performansı ile keyifli dakikalar geçirdi.
.