CAMBRIDGE ÇİFTİ TAŞINIYOR

Kate Middleton ve Prens William yeni bir ev arayışında!

Kate Middleton ve Prens William, çok önemli bir karar aşamasında. The Sun ve Daily Mail gazetelerinin haberine göre yeni bir ev arayışında olan Cambridge Dükü ve Düşesi, Kraliçe II. Elizabeth’in Windsor evine daha yakın olmak istiyorlar. 

Windsor’da yeni evler baktığı söylenen Middleton ve Prens Harry’nin, çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis için en güzel evi seçmek istedikleri belirtildi. Şu sıralar Londra’daki Kensington Sarayı ve Norfolk’taki Anmer Hall evleri arasında gidip gelen Cambridge ailesi, Anmer Hall yerine bir ev bakıyorlar. 

Daily Mail’in haberine göre Prens William, Doğu Anglia’da helikopter pilotluğu yaparken Anmer Hall’un ideal seçimdi ve Noel zamanında da Sandringham’a gidebiliyorlardı. Ancak şimdiki durum göz önünde bulundurulunca hafta sonları gittikleri Anmer Hall evlerinin çok uzak olduğu söylendi. Şimdi ise Kraliçe’ye yakın olmak için Windsor’da ev bakan Cambridge çifti, taşınma sürecine başlıyor. 

The Sun gazetesinin haberine göre Windsor Great Park’taki Ford Belvedere evine baktıkları söylenen Cambridge Çifti, bu evi beğenmedikleri için yeni opsiyon aratışındalar. Kraliçe’ye ait olan Ford Belvedere evi Kraliyet Ailesi’nin arkadaşlarına kiralanmıştı. Cambridge Ailesi, Kraliçe’nin yanı sıra Middleton’un Windsor Bucklebury’de yaşayan ailesine de daha yakın olmak istiyor.