CAMBRIDGE DÜKÜ VE DÜŞESİ YOUTUBER OLDU

Youtube’a Kraliyet Ailesi dokunuşu…

Geçtiğimiz günlerde Prens William ve Kate Middleton, bir Youtube kanalı açtıklarını duyurdu. Sosyal medyadaki varlıklarını güçlendirmeyi planlayan Cambridge Dükü ve Düşesi, modern zamana uyum sağlıyor. Büyük duyurularını bir teaser fragman ile yapan Prens William ve Kate Middleton, açılışta eğlenceli bir sohbet yayınladı. Eşi Middleton’a, “Ne dediğine dikkat et çünkü bu çocuklar her şeyi kameraya alıyorlar” diyen Prens William’a cevap olarak Kate Middleton da gülerek, “Biliyorum!” dedi. 


Youtube kanalı açtıkları haberini Instagram sayfalarından da duyurmayı unutmayan Cambridge Çifti, “Hiç olmamasından geç olması iyidir — Youtube’dayız” yazdılar. Kate Middleton ve Prens William’ın sosyal medyadaki değişimleri sadece Youtube kanalları değil! ‘Kensington Royal’ adındaki Instagram hesap isimlerini ‘Duke and Duchess of Cambridge’ olarak değiştiren Middleton ve Prens William, internetteki projelerini genişletiyorlar. 


Prens William ve Kate Middleton’un yeni kanallarında ne tür içerikler olacağı henüz bilinmiyor. Ancak giriş videosuna bakacak olursak kanalın, Cambridge Çiftinin hayatlarına bir mercek tutacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz sene pandemi sebebiyle çalışmalarına evden devam eden Cambridge Çifti, birçok video konferans ve Zoom etkinliğine katılmışlardı. Yavaş yavaş fiziksel etkinliklere katılımlarını artırsalar da Middleton ve Prens William’ın öncelikleri dijital gibi görünüyor.