SEX AND THE CITY'NİN YAZARI CARRIE'NİN ERKEK ARKADAŞIYLA ROMANTİK YEMEKTE!

Candace Bushnell, Carrie Bradshaw'un sevgilisi Aidan ile romantik bir randevuda...

‘Sex and the City’ romanını okuyanlar ve diziyi izleyenler, yazar Candace Bushnell ve Carrie Bradshaw’un aynı kişi olduğunun farkındadırlar! Görünen o ki romantik ilgileri de oldukça benzer. ‘The Bradshaw Boys’ podcast yayınında dizideki Aidan Shaw karakterini canlandıran John Corbett ile bir randevuya çıktığını söyleyen Sex and the City yazarı Candace Bushnell, “John Corbett’le bir akşam yemeğine gittim. Birlikte yemek yedik, romantikti ama sadece ‘Annem beni öldürecek,’ diye düşündüm.” dedi. 

Sarah Jessica Parker ve Candace Bushnell (Getty Images)

Seride Sarah Jessica Parker’ın canlandırdığı Carrie Bradshaw karakterinin ilk nişanlısı olan Aidan Shaw, Mr. Big’in yanı sıra Bradshaw’un hayatındaki en önemli erkeklerden biri olmuştu. Corbett ile randevusunda neden annesinin onu öldüreceğini düşündüğünü anlatan Bushnell, “Carrie için asla Aidan takımında olmayacağım… Bu takımda olamamam için birçok neden var ama en önemlisi annem Aidan’dan nefret ediyordu.” dedi. 

Sarah Jessica Parker ve John Corbett 2002 Golden Globe Ödüllerinde (Getty Images)

Yıllar önce Us Weekly’e verdiği röportajda aynı konuyu anlatan Bushnell, “Annem her zaman Aidan’dan nefret etti, nedenini bilemiyorum ama bu yüzden asla Aidan takımında olamam. Ne zaman ailemi ziyaret etsem, annem bana, ‘Neden Carrie Mr. Big yerine Aidan ile Aidan’dan kurtulmalısın.’ diyordu.” demişti. 

Mr. Big ve Carrie Bradshaw mutlu sonlarına ulaştığına göre Bushnell’ın annesinin Aidan’a karşı hisleri pek de sorun değil. Kim bilir belki annesinin düşünceleri farklı olsaydı Corbett ve Bushnell’ı bir çift olarak görebilirdik!