CARDI B, AMERİKAN MÜZİK ÖDÜLLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Ünlü rapçi Cardi B, 21 Kasım'da 2021 Amerikan Müzik Ödülleri'nde ilk kez sunuculuk yapacak.

Cardi B partisine hazır mısınız? Cardi B, 21 Kasım'da Los Angeles Microsoft Tiyatrosu'ndan canlı yayınlanacak olan Amerikan Müzik Ödülleri'nde ilk kez sunuculuk yapacak. Beş kez ödül kazanan şarkıcının bu yılki törende üç adaylığı daha var - favori kadın hip-hop sanatçısı, favori müzik videosu ve favori hip-hop şarkısı olarak.

Cardi yaptığı açıklamada, "Amerikan Müzik Ödülleri’ne ev sahipliği yapma davetini aldığımda çok heyecanlandım." Dedi. "Kişiliğimi Amerikan Müzik Ödülleri sahnesine getirmeye hazırım!"

Yürütücü yapımcı Jesse Collins, "Dinamik Cardi B'nin bulaşıcı enerjisini Amerikan Müzik Ödülleri'ne ilk kez ev sahipliği yapmasıyla getirmesinden büyük heyecan duyuyoruz" dedi. "İzleyicileri heyecanlandıracak, sınırları zorlayacak ve sonsuza dek hatırlanacak bir gösteri sunacak!"

Amerikan Müzik Ödülleri, Instagram'da Cardi B'nin kırzmıyı halıyı serdiğini duyurarak geri sayımı başlattı.
"Ev sahibimiz @iamcardib bugün kırmızı halıyı serdi, bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz… resmen #AMAs hafta sonu! ABC'de Pazar için ÇOK HEYECANLI. ✨"

Cardi B, etkinlikte boyun detaylı ve yırtmaçlı siyah Christian Siriano elbise tercih etti. Ödül törenindeki seçimini merakla bekliyoruz!Cardi B, Jennifer Lopez, Eddie Murphy, Jimmy Kimmel, Britney Spears, LL Cool J, Aretha Franklin, Diana Ross, Tracee Ellis Ross, Lionel Richie ve Taraji P. Henson gibi diğer önemli Amerikan Müzik Ödülleri sunucularına katılıyor.

Cardi B, yapacağı ev sahipliği için heyecanını Instagram hesabından paylaştı. "Pazar günü Amerikan Müzik Ödülleri için kimler hazır?!?! İyi vakit geçireceğiz!!"

Etİketler