CARDI B, İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE!

İki numaralı bebeğini beklediğini 2021 BET Ödülleri sırasında duyurdu.

Rap yıldızı Cardi B, Pazar gecesi 2021 BET Ödülleri'nde performans için sahnede Migos'a katılırken sürpriz yaptı ve hamile olduğunu duyurdu. Ayrıca Instagram'da rapçi eşini etiketleyerek "#2! ♥ @offsetyrn" açıklamasıyla muhteşem bir annelik çekimi yayınladı.

BET Ödülleri töreni için L.A.'deki Microsoft Tiyatrosu'nda görünen Cardi, karnını ortaya çıkaran bir deliği olan dar ve süslenmiş bir kıyafet giydi. Gecede beş ödüle aday gösterildi. Heyecanlı hayranları, hamileliğini Migos ile ortak çalışması “Type Shit” şarkısını söylerken öğrenmiş oldu.


Çiftin, Temmuz 2018'de kızı Kulture Kiari Cephus'tan sonra ikinci çocuğu oluyor. Cardi ve Offset, 2017'de gizlice evlendiler, ancak o zamandan beri iniş çıkışlar yaşadılar. (Eylül 2020'de boşanma davası açtı, ancak iki ay sonra iptal etti.)

Annelikle ilgili kendi deneyimlerine gelince, rapçi ebeveyn olurken cinselliğini özgürce ifade etme konusunda da açılmıştı. “Yarı çıplak olduğumda veya twerk yaptığımda, insanlar 'Artık bir annesin' diyor. 'Anne olmadan önce yapıyordum, bu yüzden fark olması gerekmiyor. Bir gün kızım vücudumu ve twerk yaptığımı görecek. Ondan sonra veya ondan önce yapsam fark eder mi? Hala dışarıda seksi hissetmek isteyen annelerin olabileceğini hissediyorum. Anne olduktan sonra rahibe olman gerektiğimizi hissetmiyorum."