CARRIE BRADSHAW 50 YAŞINDA

CARRIE BRADSHAW 50 YAŞINDA

Carrie Bradshaw karakterinin kalbimizdeki yeri ayrı. Sarah Jessica Parker'ın, 1998-2004 yılları arasında toplam altı sezon gösterilen Sex and the City dizisinde canlandırdığı karaktere, izlemeye doyamadığımız 94 bölüm boyunca o kadar bağlandık ki! Carrie rolüyle Altın Küre ve Emmy ödülü kazanan, sonrasındaysa oyunculuğundan çok stiliyle konuşulan Sarah Jessica Parker bugün 50. Yaşını kutluyor.

Kocaman tütü eteği üzerine giydiği oldukça basit bir atletle bile modaya yön vereceğini kim bilebilirdi? Carrie'nin ayakkabıya olan düşkünlüğü de malum. Tıpkı ona hayat veren Sarah Jessica Parker gibi. Parker, kendi içindeki cevheri keşfetmiş olacak ki adını taşıyan ayakkabı markasıyla moda sektöründe beklenen atağı, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdi.

Bu kısa giriş sonrası, zaten oldukça iyi tanıdığımız ve 90'lı yıllardan bu yana özgün stiliyle modaya yön veren Parker'ın, en güncel görünümlerini hatırlayalım mı? Cevabınız evetse ilham almak için galerimize davetlisiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.