ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

CARRIE BRADSHAW’UN STİLİ DEĞİŞTİ!

And Just Like That… dizisinin stiline ilk bakış…

Birkaç hafta önce gündemimizde yeni ‘Gossip Girl’ uyarlaması vardı. Tıpkı ‘Gossip Girl’ gibi küllerinden yeniden doğan ‘Sex and the City’ serisinin yeni uyarlaması ‘And Just Like That…’ dizisinin çekimleri kısa bir süre önce başladı. HBO Max platformunda yayınlanacak olan ‘And Just Like That…’ serisi, Samantha olmadan Carrie, Miranda ve Charlotte’un 50’li yaşlarındaki arkadaşlıklarını ve aşk hayatlarını konu alıyor. Seneler önce dünyanın giyinme tarzlarına ilham olan, markaları popülerleştiren ve hala günümüz stillerine öncülük eden ‘Sex and the City’ serisi en sevdiğimi moda odaklı dizilerin başında geliyor. Hala trendleri şekillendiren Carrie Bradshaw’un yeni tarzı eskisinden biraz daha farklı gibi görünüyor! New York’ta çekimlerde olan Sarah Jessica Parker’ın setten görüntüleri sosyal medyada paylaşılmaya başladı. Miranda’yı canlandıran Cynthia Nixon ve Charlotte’u canlandıran Kristin Davis ile New York sokaklarında görülen Parker’ın Carrie stili geçtiğimiz hafta sosyal medyanın gündeminde oldu. 


Paparazzi fotoğrafları sayesinde ‘And Just Like That…’ serisinin kıyafetlerine ilk bakışımız oldu. Ayakkabılara olan düşkünlüğü ile bilinen Carrie karakteri her zamanki gibi işlemeli ve ışıltılı topukları ile görüntülenirken, Parker’ın Forever 21 elbisesini Terry de Havillanda platformlu topukları ile eşleştirmesi şaşırttı. Bir başka fotoğrafta ise Dries Van Noten ceketi ve orijinal serideki gibi saç aksesuarlarına gönderme yapan tüylü şapkası ile görüntülenen Parker, Carrie’nin 2000’li yıllar stilini günümüze yorumladı. Karakterin Fendi Baguette çantası ve Manolo Blahnik taşlı ayakkabıları gibi ikonik parçalarını günümüze uyarlayan Parker, Carrie Bradshaw’un eklektik stilini güncelledi!

50’li yaşlarında olan Carrie’nin moda zevkinden ödün vermediği görülürken, ‘And Just Like That…’ serisinin vizyon tarihine heyecanımız biraz daha arttı. Sadece Parker’ın Carrie stili değil, Miranda ve Charlotte’un güncel stilleri de oldukça dikkat çekici! Orijinal serideki karakterlere ek olarak yeni karakterleri de göreceğimiz ‘And Just Like That…’ serisi HBO Max üzerinden 2021’in sonunda prömiyer yapacak. O zamana kadar bu harika stil fotoğrafları ile yetinebiliriz!