CHIARA FERRAGNI EVLENİYOR!

Chiara Ferragni'nin gelinliği Dior..

İtalya’nın sevimli turuncu saçlı bir prensi olmayabilir ancak Chiara Ferragni, ülkenin bu boşluğunu doldurmaya yetiyor! Ünlü fenomen ve The Blonde Salad blogu ve Chiara Ferragni Koleksiyonunun arkasındaki girişimci Ferragni, Fedez diye anılan İtalyan şarkıcı Federico Lucia ile evlenecek.

1 Eylül’de Noto Sicilya’da evlenecek olan çiftin düğününde birçok ünlü ismin olması bekleniyor.

 Dior’un Kreatif Direktörü, Maria Grazia Chiuri’nin tasarladığı gelinlik geçtiğimiz Çarşamba günü açıklanmıştı. Düğün davetlileri arasında da yer alacak olan Chiuri’nin tasarladığı gelinlik sosyal medyanın en çok merak edilen konularından biri oldu.

Çiftin öpüştüğü eksantrik pop-up bir davetiye tasarlayan Ferragni, düğün davetiyesini “The Ferragnez” diyerek Instagram’dan paylaşmıştı. Paris Hilton ve Bianca Balti’nin katılacağı bilinen düğünde, Ferragni’nin en yakın arkadaşları Veronica Ferraro, Chiara Biasi ve Attico’nun kurucularından Gilda Ambrosio da düğün davetlileri arasında. 

14 milyon takipçisi olan Ferragni, Fedez ile aşklarını sosyal medyadan paylaşmaktan kaçınmıyordu. Magazin dergilerini düğüne çağırmak yerine sosyal medyadan paylaşım yapacak ollan çift, hayranlarına tüm detayları verecekler. Ferragni’nin düğünü hayatının belgeselinin ilk çekimleri arasında yer alacak. Daha sonra New York, Millano, Paris ve doğduğu yer olan Cremona’da devam edecek olan çekimler Netflix’te yayınlanacak. Geçtiğimiz sene nişanlanan Ferragni ve Fedez çiftinin evlenme teklifi İtalyan radyolarda ve Televizyon kanallarında yayınlanarak anında sosyal medyadan paylaşılmıştı. Verona Arenasındaki konserinde Ferragni’ye evlenme teklif eden Fedez’e ünlü fenomenin en yakın arkadaşları eşlik etmişti. 30. yaşını kutladığı sırada evlenme teklifini alan Ferragni’nin unutulmaz anları sosyal medyada paylaşılmıştı. Mart ayında ilk bebekleri Leone’u dünyaya getiren çift tüm mutluluklarını hayranları ile paylaşmayı unutmuyor..