CHIARA FERRAGNI VE FEDEZ AİLESİNDEN BİR DİZİ GELİYOR: “THE FERRAGNEZ”

Dizi, 21 Aralık’ta Amazon Prime’da yayınlanacak.

Chiara Ferragni ve Fedez'in hayatının "daha önce hiç görülmemiş arka planını" ortaya çıkaran 8 bölümden oluşan yeni dizisi, Aralık ayında Amazon Prime Video'ya geliyor. 21 Aralık’ta yayınlacak “The Ferragnez”, sosyal medya ünlüsü çiftin oyunculuğa adım attığını gösteriyor.

Haberler birkaç aydır ortalıkta dolaşıyordu ve şimdi nihayet doğrulandı: “Chiara Ferragni Unposted” galası 2019'da Venedik'te yapılmıştı. İki yıl sonra Amazon Prime Video, “The Ferragnez - La series” adlı yeni bir kurgu olmayan şovun geldiğini duyurdu. Instagram'da 24 milyonun üzerinde takipçisi olan dijital girişimci Chiara Ferragni ve kariyerinde elde ettiği 60 platin rekorun yanı sıra; Amazon ailesi için eşi Fedez'in yer alacağı yeni özgün bir içerik üretecek.

Sekiz bölümden oluşacak ve Aralık ayında piyasaya sürülecek olan yeni Amazon Orijinal belgesel gerçekliği sayesinde (yapım Banijay Italia tarafından Amazon Stüdyoları için), halk ve hayranlar filmin kamera arkasına özel erişime sahip olacaklar. Ferragnez'in günlük hayatı, daha önce hiç görülmedikleri şekilde keşfedilecek.

Hayranları, hayatlarının çok özel bir döneminin hikâyesini de görecek: 2020'nin sonu ile 2021'in ilk ayları arasındaki, Chiara'nın ikinci hamileliği, Fedez'in hayatlarına gelişi ve ikinci kızı Vittoria'nın doğumu.

Eşi görülmemiş ve samimi bir görünüm sayesinde Ferragnez, ilişkilerinin en mahrem yönlerini ortaya çıkarmaya hazır. Kırılganlıklarını derinlemesine incelemeyi kabul eden bir çiftin tutkularını, sevinçlerini, gözyaşlarını ve hırslarını incelik ve ironi ile anlatacak.Chiara Ferragni, yeni aile dizilerini büyük bir heyecanla Instagram’dan duyurdu. “Biz yaptık 😍 Ailem ve ben yeni dizimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz: The Ferragnez. Aralık 2021'de tüm dünyada çıkacak @amazonprimevideo @primevideoit 👌❤ Size daha fazlasını anlatmak için sabırsızlanıyorum ama bunun için çok heyecanlıyız. Buna bayılacaksınız!”


Fedez de, kendi Instagram hesabından heyecanını dile getirdi.