CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGEND’DAN ÜZÜCÜ HABER

Hamilelik haberini duyuran Teigen, bebeklerini kaybettiğini söyledi…

Birkaç hafta önce üçüncü bebeklerini beklediğini duyuran Chrissy Teigen, dün üzücü bir açıklama yaparak bebeklerini kaybettilerini söyledi.

Son haftalarda hayranlarına ve takipçilerine güncellemeler yapan Teigen, üçüncü hamileliğinin ciddi sorunları olduğunu söylemişti.

Plasentasının zayıf olduğunu ve kan kaybettiğini söyleyen Teigen, üçüncü bebeklerinin erkek olduğunu söylerken hamilelik sürecini yatarak geçireceğini belirtmişti. 

Bugün sabaha karşı Instagram üzerinden acılı haberi veren Teigen, hastane yatağında duygusal bir Legend ile ağladıkları görülen bir seri fotoğraf paylaştı. Bebeği taşıyamaya devam ederse hayatını tehlikeyi atacağını söyleyen Teigen, komplikeler sebebiyle bebeğini kaybetti. View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on“Şoktayız ve sadece duyduğunuz ama hiç yaşamadığınız o derin acıyı yaşıyoruz. Kanamayı asla durduramadık ve inanılmaz oranlarda kan desteği olsa da bebeğime gerekli olan sıvıları sağlayamadık. Asla yeterli olmadı… Bebeklerimizin ismine son dakikaya, hastaneden ayrılana kadar karar vermiyorduk ama neden bilmiyorum, karnımdaki bu minik bebeğe Jack demeye başladık. Bu nedenle o her zaman bizim için Jack olacak. Jack, ailemizin bir parçası olabilmek için çok mücadele etti ve sonsuza kadar bu ailenin bir parçası olacak. Jack’imiz için-Hayatının ilk anlarının bu kadar komplikasyon yaşadığı için üzgünüm, sana hayata tutunabilmek için bir yuva veremediğimiz için üzgünüm. Seni her zaman seveceğiz… Bize pozitif enerji, duygu ve dua yollayan herkese teşekkür ederim. Hepimiz sevginizi hissettik ve gerçekten minnettarız… Yaşmamızı için minnettarız, bebeklerimiz Luna ve Miles için ve deneyimlediğimiz tüm güzellikler için minnettarız. Ama her an güneş ışıkları ile dolu olmuyor. Bu en karanlık günümüzde, yas tutuyoruz ve gözlerimiz çıkana kadar ağlayacağız. Ama birbirimize daha sıkı sarılarak bunun üstesinden geleceğiz,” yazan Teigen acısını sevenleri ile paylaştı. Bu üzücü haberi paylaştıktan sonra hayranları ve arkadaşlarından destek mesajları alan Teigen’a Kim Kardashian ve Gabrielle Union yanlarında olduğunu hatırlattı. Aynı şekilde onlar için dua ettiğini söyleyen Hailey Bieber ile birlikte Channing Tatum ise tüm iyi dileklerini yolladığını söyledi. Hastaneden ayrılırken Twitter üzerinden bir paylaşım daha yapan Teigen, “Hastaneden evimize bebeğimiz olmadan dönüyoruz. Bu nasıl gerçek olabilir,” yazdı. Son yıllarda doğurganlık ve hamilelik konusunda sıkıntılar yaşayan Teigen ve Legend, ilk defa IVF yöntemleri dışında bir bebek beklediklerini söylemişlerdi..