CIARA, HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Şarkıcı, eşi Russell Wilson ile dördüncü bebeklerini bekliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Ağustos 2023
CIARA, HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Ciara ve Russell Wilson ailesi daha da büyüyor!Salı günü, 37 yaşındaki şarkıcı hamile olduğunu ve Denver Broncos oyun kurucusu ile dördüncü bebeklerini beklediklerini açıkladı.

Çift, heyecan verici bebek haberini, geçtiğimiz ay çiftin Japonya'ya yaptıkları yıldönümü gezisinde NFL yıldızı tarafından çekilen bir video ile Instagram’da duyurdu.

Bir havuzun önünde dans ettiği ve karnını göstermek için döndüğü siluet videosuna "Yine bana böyle bakarsan, başka bir çocuk yaparız… Sen benim kalbim, ben senin kaburga kemiğinim"   😘❤️" açıklamasını yaptı.Yolda olan bebek, 3 yaşındaki oğlu Win ve 6 yaşındaki kızı Sienna Princess'e katılıyor. Ciara aynı zamanda rapçi Future ile 9 yaşındaki Future Zahir adlı oğlunu paylaşıyor.

Bir kaynak, "Ciara hamileliği boyunca çalıştı ve seyahat etti. Hamileyken 'How We Roll' videosunu çekti. Tam günlük çekim için sette bütün gün dans etti" dedi. "Hamileyken ne kadar enerjiye sahip olması şaşırtıcı" diye ekledi.Başka biri, "O, hamileliği boyunca enerjisi olan annelerden biri. Hayatına her zaman organize kaos diyor - ama bu organize kaos onu bir adım daha yukarı taşıyor," diye devam ediyor. "Anne olmayı çok seviyor, bu yüzden çocuk yapmayı çok seviyor. Her zaman istediği şey buydu ve Russ’un da. Her zaman çok çocuk istemişler."

Aile, şarkıcının geçtiğimiz günlerde herkes için tatlı ve unutulmaz bir zaman olduğunu söylediği bir yaz seyahatinden çıkıyor. "Böyle anlar çok eğlenceli. Sadece seyahat edebilmek ve bir aile olarak birlikte olabilmek, bu anlara her zaman değer veriyorum" dedi. "Ailece oturup akşam yemeği yerken bile. Bunu daha çok yapıyoruz çünkü Russ futbolun içinde değil, bu nedenle yaz aylarında aile birliği anlarımızı gerçekleştirmek için bilinçli bir çaba harcıyoruz."

"Okula dönüşe ve sezona geri dönmenin iyi bir enerji olduğunu düşünüyorum ve benim için yeni müzik. Bu yaz benim için müzik ve yaratıcı konseptlerle dolup taşıyordu, bu yüzden yaptığım şeyler için heyecanlıyım. En hafif tabirle maceralı geçti ama her gün her zerresinden keyif aldım."
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.