COURTENEY COX’UN JENNIFER ANISTON İÇİN KULLANDIĞI TAKMA İSİM

Cox, Aniston’un doğum gününü Instagram üzerinden kutladı…

Jennifer Aniston, geçtiğimiz günlerde 52. yaşını kutladı ve doğal olarak sonu gelmeyen ünlü arkadaşlarından doğum günü mesajı bombardımanına uğradı. Bu paylaşımlardan en dikkat çekicilerden biri ‘Friends’ serisinden ekip arkadaşı ve en yakın arkadaşı Courteney Cox’tan geldi. Unutulmaz seride de iki en yakın arkadaşı canlandıran Cox ve Aniston’un dostluğu, yıllara meydan okuyor desek yanlış olmaz! 

Aniston’un doğum günü için iki ‘throwback’ fotoğrafı paylaşan Cox, ilk fotoğrafta Aniston ve kızı Coco ile ikinci fotoğrafta ise Aniston ile uçaktan bir kare paylaştı. Fotoğrafları paylaşırken Aniston’un doğum gününü kutlayan Cox, en yakın arkadaşına söylediği takma ismi de ortaya çıkardı: Jenny Louise. ‘Jenny’ isminin geldiği yer oldukça açık olsa da ‘Louise’ hepimiz için hala bir gizem! Üstelik Cox bile Aniston’a neden ‘Louise’ demeye başladığını hatırlamıyor! “Doğum günün kutlu olsun Jenny Louise! Birbirimizi o kadar uzun zamandır tanıyoruz ki, sana neden böyle seslendiğimi hatırlamıyorum bile. Seni çok seviyorum!” yazan Cox’tan sonra biz de Jennifer Aniston’a ‘Louise’ demeye başlayabilir miyiz?

‘Friends’ serisinden Aniston’un doğum gününü kutlayan tek isim olmayan Cox’un yanı sıra seride Aniston’un karakteri Rachel’ın küçük kız kardeşi Jill’i canlandıran Reese Witherspoon da Instagram doğum günü paylaşımı akımına katıldı. Şimdilerde Aniston ile ‘The Morning Show’ serisinde yer alan Reese Witherspoon, dizinin setinden bir kare paylaşarak, “#MorningShow sunucu partnerimin doğum günü kutlu olsun! Green kız kardeşlerden haber spikerlerine, biz her zaman her konu hakkında konuşacak ve gülecek zaman bulmayı başardık. Seni hem ekranda hem de sahne arkasında tanıdığım için çok şanslı hissetmemin sebeplerinden sadece biri. Bugün seni kutluyoruz, benim komik, sevgi dolu ve yetenekli arkadaşım!” yazdı.