DEMI LOVATO BEKAR OLMANIN EN İYİ YÖNÜNÜ ANLATTI

Dikkatle dinliyoruz!

Nereye baksak mutlu bir çift görüyoruz! Romantik kış tatili sezonunda bekar olmak can sıkıcı olabilir ama Demi Lovato bu durumdan çok memnun. İlişkilerinin başlamasından beş ay sonra Max Ehrich ile nişanlanan Demi Lovato, kısa bir süre önce ayrılma kararı almıştı. Nişanı atmasından bu yana sosyal medya üzerinden tartışmalara giren Lovato, ayrılığından oldukça çile çekmişti diyebiliriz. Instagram üzerinden kişisel bilgileri paylaşan Ehrich, paparazzilerin önünde evlilik teklifi ettiği yerin önünde ağlamış, hatta ayrılık şarkısı bile yazmıştı. Tüm bunların ardından Demi, bekar olmaktan neden mutlu olduğunu takipçileri ile paylaştı. 

“Bekar olmanın en iyi yanlarından biri mutluluğumun kendimden başka birinden gelmediğini bilmek” diye Instagram hikayesinden bir paylaşım yapan Lovato, pembe bir kalp emojisi ile en büyük sevginin kendimize olan sevgi olduğunu bir kez daha hatırlattı. 


People’s Choice Ödüllerini sunan Lovato, konuşmasında Ehrich ile ayrılıklarını tiye alarak, “Bu sene hayatımın en uzun üç senesi oldu. Yanlış anlamayın, harika başlamıştı. Grammy Ödüllerinde sahne aldım ve Super Bowl’da ulusal marşımızı söyledim. Ama sonra COVID-19 oldu ve her şey kapandı, o yüzden herkesin yaptığını yaptım. Karantina moduna girdim ve nişanlandım. ‘Pretty Little Liars’ serisinin yedi sezonunu birden izledim, nişanımı attım ve çölde uzaylıları aramaya başladım, yani kısacası herkesle aynı durumdayım” demişti. 

Yorucu ve zor bir senenin ardından bile Demi Lovato’nun espri anlayışının aynı kalmasına çok sevindik! Evet… 2020 hepimiz için bir rollercoaster yolculuğu oldu. Henüz etrafta uzaylılar veya zombileri gören var mı?

Etİketler