DEMI LOVATO YENİ SAÇ KESİMİNİN ANLAMINI AÇIKLADI

Kısacık pixie saçları Lovato’yu ‘özgürleştirmiş!’

Hayatımızda iyi veya kötü bir şeyler olduğu zaman görüntümüzü değiştirmek istiyoruz. Bazen saç kesimi, bazen saç stili, bazen ise yeni kıyafetler… Ancak genelde bu saçlarımızla alakalı oluyor! Demi Lovato da tam olarak bu noktada. Bir süredir omzundaki saçları ile dikkat çeken Demi Lovato, kısacık pixie saçları ile hayranlarını şaşırtmıştı. Kasım 2020’de pixie saç kesimini Instagram’da paylaşan Lovato, yeni stilinin ‘özgürleştirici’ olduğunu söyledi. Yeme bozukluğu mücadelesi, madde bağımlılığı, iyileşme süreci, nişanı ve ayrılığından sonra bu değişime ihtiyacı olduğunu söyleyen Lovato, Ellen DeGeneres’in programında tüm hislerini paylaştı. 
23 Şubat’ta DeGeneres’in şovuna konuk olarak katılan Lovato, pembe tonlara boyattığı dramatik kesiminin ‘kendi gibi hissetmesini sağladığını’ belirtti. “Kasım’da saçımı kestirdim ve şimdi çok özgür hissediyorum. Daha özgün ve kendim gibi hissediyorum. Sanırım daha önce saçlarımın arkasına gizleniyordum,” diyen Lovato, “Geçmişim hakkında çok konuştum, yeme bozukluğu için tedavi gördüm ve saçlarımı gizlenmek için kullanıyordum, uzun saçlarım vücudumu kapatıyordu,” diye ekledi. 

Pixie kesiminin özgüvenini ortaya çıkarmasını sağladığını ekleyen Lovato, “Kendim üzerinde bu kadar çok çalıştıktan sonra, ‘Hayatım boyunca tutunduğum ve artık bırakmam gereken ne var?’ Diye düşündüm. Şimdi tam kendim gibi hissediyorum,” dedi. Lovato’nun saç stilisti ise bu kesimin Lovato’yu daha rahat hissettirdiğini söyledi. “Bu kesim Demi’nin hislerinin ve kendisinin bir yansıması diyen,” Amber Maynard Bolt, “Saçınızı değiştirmenin, kendinize hiç düşünmediğiniz bir şekilde sahip olmanızı sağlayan bir şeyi var!” diye ekledi. 

Etİketler