DRAKE CORONA VİRÜS TEST SÜRECİNİ ANLATTI

Merak etmeyin! Drake’in testleri negatif çıktı…

Hazır olun! Drake’in Corona Virüs test deneyimi sonsuza dek evde kalmak istemenize sebep olabilir… Cuma günü Instagram’dan babası Dennis Graham ile canlı yayın yapan Drake, Covid-19 testinin negatif olduğunu duyurdu. Bu haber ile hayranlarını sevindiren Drake, merak edilen test sürecini anlatarak devam etti. “O test oldukça rahatsız ediciydi. Kulak temizleme çubuğunu düşüncelerimin derinliğine kadar soktular.” diyen Drake’in yaptığı benzetme ne kadar esprili olsa da çıkardığımız anlam kulağa hiç hoş gelmiyor!

Mart ayının başlarında Los Angeles’ta Corona Virüs testlerinden pozitif çıkan NBA oyuncusu Kevin Durant ile birlikte olan Drake, arkadaşının durumunu öğrendikten sonra kendini Toronto’da sosyal izolasyona çekti. Durant, NBA’in Brooklyn Nets takımında Covid-19 testlerinden pozitif çıkan 4 oyuncudan biri olmuştu. 
Geçtiğimiz Çarşamba gününden itibaren Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve Amerika Cumhurbaşkanı Donald Trump, iki ülke arasında gerekli olmayan seyahatleri iptal etme kararı aldı. Drake, Covid-19 testlerinden negatif sonuç alsa da muhtemelen uzun bir süre Toronto’da kalmaya devam edecek. Bu süreçte umarız Drake daha fazla güzellik ürününü kabusa dönüştürmez!