DRAKE VE RIHANNA'NIN INSTAGRAM FLÖRTÜ

Rihanna ve Drake, DJ Spade'in Instagram canlı yayınının yorum bölümündeki flörtöz konuşmalarıyla eski dedikoduları yeniden alevlendirdi!

Rihanna ve Drake, DJ Spade'in Instagram canlı yayınının yorum bölümünde aralarında flörtöz bir konuşma geçti. Yayındaki hayranlar, Rihanna ve Drake'in bu konuşmasının ekran görüntülerini aldılar. 
Drake: "FENTY FONDÖTENİ GİBİ GÜZEL PLAK,"

Rihanna: "drake'e bi su verin"

Drake: "Hahahahaahahaha tirip atma ya @badgirlriri"

Drake: "Rihanna R12'yi çıkart artık" 

İkili en son, Rihanna'nın Suudi milyarder işadamı Hassan Jameel ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra, Ocak ayında birlikte görülmüştü.

Geçtiğimiz Ekim ayında Rihanna, "birkaç saatliğine" Drake'in doğum günü partisine uğramıştı. Riri, Mayıs 2018'de verdiği bir röportajda Drake ile neden yakın olmama kararı aldığını açıklamıştı. "Şuan bir arkadaşlığımız yok ama düşman da değiliz. Neyse ne."

Rihanna Drake'in 2016 MTV VMAs Vanguard ödül takdim konuşmasında ona ilan-ı aşk etmesiyle de ilgili olarak, " VMA, hayran odaklı bir ödül şovu, bu yüzden etrafımda bu enerjiye sahip olmak ve bu ödüle layık görülen diğer insanları düşününce bu benim için büyük bir olaydı. Onun konuşmasını bitirmesini beklemek benim için en rahatsız edici kısımdı. Çok fazla iltifattan hoşlanmıyorum, övgüler yağdırılmasını sevmiyorum" dedi.