DÜNDEN BUGÜNE BECKHAM'LAR!

Beckham'lar 15.yılını kutluyor! 2000'lerin başında nasıl görünüyorlardı dersiniz

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Temmuz 2014
DÜNDEN BUGÜNE BECKHAM'LAR!
Bir tarafta 1990'lara damgasını vuran, kostümleri ve dansları hala hepimizin hafızasında olan Spice Girl grubunun seksi ve en dikkat çekici üyesi; diğer yandaysa –kabul edelim- futboldaki başarısından çok yakışıklılığı ve seksi vücuduyla tanınan David Beckham.

Nerdeyse onları tanıdığımızdan bu yana birlikte olan ikiliden Victoria'nın kendi soyadını bilen var mı mesela? İlk çocuğu Brooklyn'i dünyaya getirdikten hemen sonra evlenen çiftin herkesi hayran bırakan birlikteliklerinin üzerinden tam 15 yıl geçmiş. Şimdi 4 çocukları ve modayla iç içe geçen hayatlarıyla eskisi kadar mutlu görünüyorlar.

Modayla dedik çünkü malum; Victoria Beckham ilk başta ‘O ne anlar ki modadan?' a varan eleştirilere en güzel cevabı her yıl daha da çok ses getiren elegan tasarımlarıyla boşa çıkarıyor. David Beckham'sa artık mükkemmel fiziğinin hakkını verircesine -genellikle yarı çıplak- H&M'le ortaklaşa iç çamaşırı koleksiyonu çıkarıyor ya da markaların koleksiyon çekimlerinde boy gösteriyor.

Peki eskiden bu ikili nasıl görünüyordu dersiniz? Cevabı 2000'den günümüze, galerimizde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.