EFSANEVİ GÜLÜMSEME

Gülüşü ve enerjisiyle ünlü Julia Roberts, biz kadınlara ilham veriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Nisan 2014
EFSANEVİ GÜLÜMSEME
Doğal içeriklerle Lancôme parfüm tasarımcıları tarafından yaratılan L'Eau de Parfum Légére'nin reklam kampanyasının yüzü, dünyanın en etkileyici gülümsemesine sahip Julia Roberts'la Esra ÖZÜBEK konuştu ve güzellik üzerine sırlarını öğrendi.

ELLE: 2009'dan beri Lancôme'un marka temsilciliği yapıyorsunuz. Bu süreçte sizi en mutlu eden neydi?
JULIA ROBERTS:
Yaptığım iş gerçekten harika. Bu markayı temsil etmek muhteşem. Bu işte beni en mutlu eden şey, insanların verdikleri “cildin harika görünüyor” tepkisi... Ben de gururla “Lancôme kullanıyorum” diyebiliyorum.

ELLE: La Vie Est Belle'in dünya çapında yakaladığı başarı sizi gururlandırıyor mu?
J.R.:
Bu çok heyecan verici bir durum benim için. Çok heyecanlandım evet; ama daha önce parfüm dünyasının bu kadar büyük rekabet içinde olduğunu fark etmemiştim. Bu parfümle Lancôme için böyle bir başarı yakalamak beni çok gururlandırdı ve mutlu etti.~ ELLE: Güzellik rutinleriniz neler? Sabah ve akşam farklı uygulamalarda mı bulunursunuz?
J.R.:
Rutinlerim tam anlamıyla bakım yaptığım zamanlara göre farklılık gösteriyor. Çünkü bir ürün, onu deneyip diğerlerinden küçük de olsa farklı olduğunu gördükten sonra makyaj çekmecemde yer alıyor ve sonrasında kendimi onu kullanmak zorunda hissediyorum. Haliyle kendime basit bir makyaj rutini oluşturdum. Öncelikle göz kremi sürüyorum ve biraz Absolue Premium BX SPF 15'i uygulamayı seviyorum. Dolayısıyla öncelikle yüzüme kremlerimi uyguluyorum, o sırada çocuklar kahvaltı ediyor. Ardından makyaj yapmak için kendime kısa bir süre ayırıyorum. Gece, makyajımı temizliyor ve dokusuna aşık olduğum Absolue L'Extrait yenileyici üstün iksirimi kullanıyorum. Bence eşi benzeri olmayan bir krem. Muhteşem!

ELLE: Parfümün başarısı elbette temel olarak kokusundan ileri geliyor; ancak mutlaka mutluluğu simgeleyen sizin gülümsemenizin de etkisi olmuştur.
J.R.:
Beni kollarıma, bacaklarıma, ayaklarıma ve gülümseyişime göre parçalara ayırmak kolay. Ama tek parça olarak mutluluğun aydınlık yüzünü, bütün halinde hissediyorum ve o şekilde yansıtıyorum. Sadece “mutlu bir gülümsemesi var” haline indirgenmemin yanlış olduğunu düşünüyorum.~ ELLE: Hayatınızda “hayat güzeldir” dedirten neler var?
J.R.:
Sabahları ilk uyanan ben olduğum için ailemi uyandırmadan önce hazırlıkları yaparken; hani sabahın ilk ışıklarının belli belirsiz fark edildiği o meditasyon etkisi yaratan günün bir saati vardır ya, o zamanlarda varlığınızı tekrar keşfediyorsunuz. Bu benim için çok önemli çünkü film endüstrisi sizi küçültmeye, bozmaya, yok etmeye çalışır. Dolayısıyla eğer kendi içsel dengemi evimde, ailemde koruyamazsam bu kötü durumların herhangi biri gerçekleşebilir. O sebeple her güne başlarken kim olduğumu, dünyadaki yerimi her zaman kendime hatırlatır, dengemi korurum.

ELLE: La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Légére, daha taze ve lezzetli. Bu koku sizde nasıl duygular uyandırıyor?
J.R.:
Yeni koku çok daha hafif. Mutluluk veren taze dokunuşu var. La Vie Est Belle'in o özel lezzetli iris çiçeğinin kokusunu rahatlıkla alabilirsiniz. Yeni parfüm de bende aynı şekilde mutluluğu çağrıştırıyor. Sadece koklayarak La Vie Est Belle kampanyası için Lancôme'la paylaştığım masalsı anları hatırlıyorum. Lancôme'la yazdığımız bu güzel hikayenin devamı bence...

Esra ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.