ELIZABETH BANKS'İN ŞAŞIRTAN TWEETİ

Bir film vizyona girdiğinde eleştirmenler tarafından eleştirilmesini beklerdik ama kendi yönetmeni tarafından eleştirilmesini beklemezdik doğrusu...

Charlie'nin Melekleri filminin 2019 uyarlamasını, ortak yazan, prodüktörlüğünü üstlenen ve filmde rol alan Elizabeth Banks, yeni filmini "fiyasko" olarak tanımladı. Kristen Stewart, Ella Balinska ve Naomi Scott'ın melekleri canlandırdığı film, vizyona girdiği ilk haftada beklentilerin altında bir performans sergiledi ve Rotten Tomatoes'dan sadece %58'lik bir skor elde edebildi.

Filme ilginin beklentinin altında olmasına rağmen Banks Twitter sayfasında, bu filmin bir parçası olduğu için yine de gururlu ve mutlu olduğunu belirtti.

"Eğer bir fiyasko olacaksanız en azından isminizin üstünde 4x büyük harflerle yer aldığından emin olun. #CharlieninMelekleri ile gurur duyuyorum ve dünyada olduğu için mutluyum"

Film, daha vizyona girmeden önce de uyarlamanın gereksiz olduğuna dair eleştiriler almıştı. Bu eleştirilere Banks, "37 tane Spider-Man filmi var ama onlar hakkında söylenmiyorsunuz!" şeklinde cevap vermişti. Banks, Wall Street Journal'a verdiği bir röportajda, "Bence kadınlar da 17 senede bir veya iki tane aksiyon filmine sahip olmalı. Filmle ilgili oldukça iyi hissediyorum" dedi.

Banks, filmi "fiyasko" olarak tanımlasa da sosyal medya üzerinde filmi öven ve oldukça beğenen birçok insan var.

Filmin fragmanına göz atmak isterseniz: