ELON MUSK VE GRIMES İLK ÇOCUKLARINI BEKLİYOR!

Cyberbebek?

Grimes geçtiğimiz hafta hamile olduğuna işaret eden bir paylaşım yapmıştı.

Instagram'da karnına bir bebek silüeti photoshoplanmış, üstsüz bir fotoğrafını paylaşan Grimes, tarzı göz önüne alındığında, yeni albümünün tanıtımı için paylaşılmış bir fotoğraf olabileceği düşünülmüştü. Business Insider, Grimes'in yanıltıcı paylaşımlarıyla tanındığını, son paylaşımının da gelecek ay çıkaracağı yeni şarkısı için promosyon çalışması olabileceğini yazdı.


Ancak Grimes, paylaşımının altında bir takipçisine verdiği cevap ile bunun bir reklam olmadığını ve gerçekten hamile olduğunu açıkladı. 

Grimes: "göğüslerimi sansürlemeyi düşünmedim değil ama fotoğraf onlarsız daha az vahşi oluyordu. Ayrıca hamilelik sürekli olarak vahşi bir savaşta olmak gibi bir şey..."

2018'de MET Gala'ya ilk kez beraber katıldıklarından beri, Grimes ve Elon Musk'ın beraberliği hakkında çok fazla soru işareti vardı. Grimes bile bir röportajında, neden Elon ile birlikte olduğunu açıklayamadı. Tesla'nın CEO'su ile Grimes'in yapay zekayla ilgili bir şaka vesilesiyle ilk olarak Mart 2018'de tanıştıkları biliniyor. İkilinin tanışma hikayesini anlatan kişi, "Elon, Rococo Basilisk şakası yapmak için fikir arıyordu ve Grimes'in bu konuda şaka yaptığını görünce ondan yardım istedi. Grimes, üç yıldır ilk defa birinin şakayı anladığını söyledi. İkisi de yapay zekayla dalga geçti" demişti.