ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

‘EMILY IN PARIS’ İKİNCİ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Netflix, ikinci sezon çekimlerinden bir teaser paylaştı.

‘Emily in Paris’ 2020’de Netflix’in en beğenilen serisi olmamış olabilir ancak dizinin popülaritesi tartışılmaz! Dünyayı ikiye bölen ‘Emily in Paris’ serisini sevenleri kadar nefret edenleri de olmuştu ancak bu dizinin izlenmesini ve konuşulmasını önlemedi. İkinci sezon çekimlerinin başlaması ile birlikte ilk sezonun yayınlanmasının arından ilk 28 gün içerisinde serinin 58 milyon insan tarafından izlendiğini açıklayan Netflix, ‘Emily in Paris’in platformun en çok izlenen komedisi olduğunun altını çizdi. 

62 milyon izlenimi olan ‘The Queen’s Gambit’ ve 64 milyon izlenimi olan ‘Tiger King’ serilerinin ardından gelen ‘Emily in Paris,’ Netflix’in en çok izlenen serileri arasında dördüncü sırada yer alıyor. 2020’de platformda rekor kıran dizi ise 82 milyon ile ‘Bridgerton’ olmuş. 

Bu şaşırtıcı bilgiler ile birlikte Lily Collins’in başrolde yer aldığı ‘Emily in Paris’ ikinci sezon çekimlerinin 3 Mayıs’ta başladığını duyuran Netflix, serinin Paris ve Fransa’da farklı şehirlerde çekildiğini belirtti. Çekimlerden bir teaser paylaşan Netflix, “Paris’ten günaydın (ve belki de Fransa’nın farklı bölgelerinden)! İkinci sezon için resmen prodüksiyona dönüş yaptık” yazdı. 


Bir basın açıklaması ile çekimlere dönüş yaptığı için heyecanlı olduğunu söyleyen Collins, “Bir oyuncu, sanatçı ve yaratıcı olarak en anlamlı hediye sanatınız yolu ile insanlar ile bağ kurabilmek. Herkesin gülümsemek ve gülmek için bir neden aradığı bu sıkıntılı dönemde insanlar ile çok ihtiyaç duyduğumuz rahatlama sağlayan bu proje aracılığıyla iletişim kurabilmek bir onur” dedi. Emily karakterini canlandırırken kendi hakkında da birçok şey öğrendiğini ekleyen Collins, “Emily’i oynamak sadece bana kendim hakkında çok şey öğretmedi ama aynı zamanda etrafımdaki dünya hakkında birçok şey kattı. Öğrendiklerime eklemek, büyümeye devam etmek ve Emily ile birlikte bu güzel şehir ve içindeki insanlar hakkında daha fazla öğreneceğim için ikinci sezonda Paris’e döndüğüm için daha mutlu olamam” dedi. 

İlk sezonun yayınlanmasının ardından ikinci sezon çekimlerinin İlkbahar 2021 döneminde olacağını söyleyen Lily Collins, yeni sezon detayları hakkında fazla bilgi vermemişti. Aynı şekilde serinin yapımcısı Darren Star da ikinci sezon hakkında detay vermemeyi tercih etmişti. Emily’nin yeni maceralarını görmek için bir süre daha bekleyeceğiz gibi görünüyor!