EMILY RATAJKOWSKI, HARRY STYLES HAKKINDA KONUŞTU

“Erkekler hakkında düşünmüyorum…”

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Nisan 2023
EMILY RATAJKOWSKI, HARRY STYLES HAKKINDA KONUŞTU Getty Images

Emily Ratajkowski, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyamızı ele geçiren Harry Styles görüntülerine değindi. Mart ayının sonunda Tokyo’da Harry Styles ile görüntülenen Ratajkowski, Los Angeles Times’a verdiği röportajda, “Erkekler hakkında düşünmüyorum… Şu an çalışıyorum ve bekar bir anneyim. O kadar yoğunum ki bunları düşünmemek çok kolay” dedi. 


Olivia Wilde ile arkadaş olduğu bilinen Ratajkowski’nin Styles ile görüntülerinin ardından birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Çıkan dedikodu haberlerine yorum yapan Ratajkowski, “İlişkilerim hakkında milyonlarca çılgın ve doğru olmayan şeyler söyleniyor. Kesinlikle hala erkekler hakkında düşünmüyorum. Ama bazen bazı şeyler olabiliyor” dedi. 

Eski eşi Sebastian Bear-McClard ile Sylvester adında iki yaşında bir oğlu olan Ratajkowski, eski eşi ile hiç konuşmadığını ve geçen yılın “korkunç” olduğunu söylemişti. Oğlunun haklarını korumak için net olmak istediğinin altını çizen Ratajkowski, “Korkuyorum. Yüksek sesle konuşan ve dürüst olan kadınlar çoğu zaman çocuklarının velayetini alamıyor” dedi. 


Röportajı boyunca açıkça isim belirtmemeyi tercih eden Ratajkowski, eski sevgililerinden birinin sürekli başka kadınların ne kadar güzel olduğunu söylediğini anlattı. “Ben de bunun üzerine, ‘Benim hakkımda ne düşünüyorsun?’ diye sordum” diyen Ratajkowski, “O da bana ‘Ciddi misin? Sen ünlü bir modelsin,’ diye cevap verdi. Ama beni anlamıyordu. Spesifik olarak beni beğendiğini bilmem gerekiyordu. Güzellik tamamen öznel bir konu. Bir standart üzerinden ne kadar doğrulandığı beni ilgilendirmiyor” diye ekledi. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.