EMILY RATAJKOWSKI İLK BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

Emrata, eşi Sebastian ile ilk bebeklerinin ismini de açıkladı!

Emily Ratajkowski ve eşi Sebastian Bear-McClard ilk bebeklerini dünyaya getirdiler.

Doğumu Instagram hesabından duyuran Ratajkowski, bebeğinin bir fotoğrafını paylaşarak eşi ile seçtikleri ismi de açıkladı.

“Sylvester Apollo Bear bize dünya tarafında katıldı,” yazan Ratajkowski, “Sly 8 Mart’ta hayatımın en güzel, sürreal ve sevgi dolu sabahında geldi,” diye ekledi. Hamileliği sırasında bir yazı yazan Ratajkowski, “Eşim ve ben arkadaşlarımıza hamile olduğumu duyurduğumuzda, ‘Tebrikler’ dedikten sonra çoğunlukla, ‘Kız mı erkek mi istiyorsunuz?’ oluyordu. Biz de çocuğumuzun cinsiyetini 18 yaşına kadar bilmeyeceğimizi ve çocuğumuzun bize tercihini söyleyeceğini belirtmeyi tercih ediyoruz,” diyerek bebeğinin cinsiyetini söylememeyi tercih etmişti. 

Aynı zamanda kadınların ve erkeklerin hamilelik döneminde yaşadıkları farkları anlatan Ratajkowski, “Eşim ‘biz hamileyiz,’ demeyi seviyor. Ben ise ona, bunun çok tatlı olduğunu ama gerçek olmadığını söylüyorum. Onun ailesinin tüm DNA’sını taşıyorum ama o taşımıyor. Bu aslında haksızlık diyorum ve birlikte gülüyoruz. Bunu tabii şaka olarak söylüyorum ama arkasında biraz gerçeklik var. Hamilelik içinde yalnızlık da taşıyor; şartlar ne olursa olsun bu kadının tek başına, vücudu ile yaptığı bir şey. Sevgi dolu bir partner ve birçok kadın arkadaşınız olsa da çoğunlukla bu deneyimde bedenimde yalnızım. Kimse bunu benimle hissedemez—film izlerken beklenmedik bir anda gelen karın kasıntıları veya göğsümdeki ağırlık. Eşimin ‘hamileyiz’ derken fiziksel semptomları yok. Bu da kadınların ve erkeklerin hayatı ne kadar farklı deneyimlediğinin bir başka hatırlatması,” demişti. .