EMILY RATAJKOWSKI’NİN RADİKAL SAÇ DEĞİŞİMİ

Emrata artık sarışın!

Kahverengi saçları ile bilinen Emily Ratajkowski, yaz için radikal bir değişime yöneldi.

Karantina sürecinde saçlarını pembeye, maviye hatta tüm gökkuşağı renklerine boyayan ünlülerin yanı sıra sadece kendi saçlarını kesen Emily Ratajkowski’nin böyle bir saç stili değişikliğine yöneleceğini düşünmezdik.

Kerastase’in yüzü olan Ratajkowski Elle Amerika’ya yeni saç stilini anlattı. Karantinadan sonra aynaya bakıp bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Ratajkowski, “Birçok hayranımın beni sarışın olarak editlediğini görüyordum. Zaten uzun bir süredir peruklara bayılıyorum. Kerastase ile konuştuktan sonra bu değişimi yapmaya karar verdim. Onların desteği ile dün boyama işlemini yaptık,” dedi.Boyama işleminin saatler sürdüğünü belirten Ratajkowski, koltuğa sabah 9’da oturduğunu ve öğleden sonra 4’te kalktığını söyledi. İlk adım, ikinci adım, üçüncü adım derken her şeyi doğru yapmak için detaylı çalışıldığını belirten Ratajkowski, önce saçlarına maske yapıldığını daha sonra saç köklerinin düzeltildiğini söyledi. Küllü sarı yerine daha parlak bir ton istediğini söyleyen Ratajkowski, “Birçok insan küllü sarı tercih ediyor ama bence bu ton benim yüzüme uygun olmazdı,” dedi. 
İlham kaynağı için tonlarca fotoğrafa baktığını ekleyen Ratajowski, 90’lı yılların modellerine göz attığını, daha sonra da Pamela Anderson ve Sharon Tate’ten ilham aldığını söyledi. Kuaför koltuğuna oturduğunda çok gergin olduğunu ancak daha sonra değişiminden çok mutlu olduğunu söyleyen Ratajkowski, yeni saçı için yeni kıyafet ve makyaj stilleri denemek için heyecanlı olduğunu dile getirdi. 
Hayatı boyunca saçının rengini değiştirmediğini veya radikal bir saç kesimi yapmadığını ekleyen Ratajowski, bu yeni dönemden tamamen farklı bir görüntü ile çıkmaktan mutlu olduğunu söyledi. Güzelliğin eğlenceli olması gerektiğini söyleyen Ratajkowski, sarı saçları ile daha önce hiç eğlenmediği kadar eğlendiğini ekledi. Değişimini Instagram üzerinden paylaşan Emrata, cesaret gerektiren bir saç stili için size ilham kaynağı olabilir! .