EMMA ROBERTS VE GARRETT HEDLUND AYRILDI MI?

Çift, geçen sene ilk bebeklerini dünyaya getirmişti…

Son aylarda ilişkilerinde problem yaşadığı söylenen Emma Roberts ve Garrett Hedlund, ayrılma kararı aldı. Çiftin menajerleri henüz bir açıklama yapmasa da ayrılığın birkaç hafta önce olduğu söylendi. Geçtiğimiz ay rodeo temalı bir parti ile oğulları Rhodes Roebrts’ın ilk yaşını kutlayan çift, Mart 2019’da ilişkilerine başlamışlardı. Rhodes’u Aralık 2020’de dünyaya getiren Emma Roberts, pandemi sırasında zamanı Hedlund ve oğlu ile geçirmişti. 

Pandemi sırasında birlikte yaşamanın zorluklarını fark eden Hedlund ve Roberts’ın son zamanlarda ayrı oldukları belirtildi. Ayrılığı sırasında Instagram’a katılan Hedlund, ilk paylaşımında yeni single şarkısını tanıttı. Gitar çaldığı fotoğrafta, “Son aylarda stüdyoda bir şeyler üzerinde çalışıyordum ve şimdi dünyayla paylaşmaya hazırım,” yazan Hedlund, “Solo sanatçı olarak ilk single şarkım: The Road” diye ekledi. 

Geçtiğimiz Temmuz ayında People dergisine anne olmanın gözlerini açtığını söyleyen Roberts, “Daha önce, dünyada kendi başıma hareket ediyordum ve benim için doğru olanı düşünüyordum. Ve bir çocuğunuz olduğunda, bir dakika, 2050 yılında kaç yaşında olacak? Dünya nasıl görünecek? Şimdi ise kesinlikle onun için ne yapmam gerektiği konusunda kendimi daha fazla eğitmek istiyorum” demişti.