EMMA STONE GİZLİCE EVLENMİŞ!

Emma Stone ve Dave McCary artık evli bir çift…

Emma Stone artık bekar değil! Page Six’in haberine göre Emma Stone ve nişanlısı Dave McCary gizli bir düğün ile evlendiler.

Eylül ayının başlarında Los Angeles’ta alyansları ile görüntülenen çift, yüzüklerinin sol ellerinde olması ile söylentileri ateşlendirmişlerdi.

Aralık 2019’da nişan haberini doğrulayan McCary, Instagram üzerinden Emma Stone’un nişan tüzüğünü paylaşmıştı. İlk olarak Haziran 2017’de birlikte görüntülenen çift, haberlere göre Ekim 2017’de ayrılmışlardı. Aralık 2018’de tekrar bir araya gelen Stone ve McCary, bir partine birlikte dans ettiler ve şarkı söylediler. Aynı zamanda Ocak 2019’da Altın Küre ödüllerinin partisinde görüntülenen çift, Taylor Swift ve sevgilisi Joe Alwyn ile vakit geçirdiler. 

Ağustos 2018’de Elle dergisine bir röportaj veren Stone, evlilik konusundaki düşüncelerini anlatmıştı. “Yirmili yaşlarım oldukça ilginç bir zamandı ve son 10 senede hem pozitif hem negatif birçok olay oldu. 30’lu yaşlar gelmek hayatınızda büyük değişimler yaratıyor. Sadece gençliğimde sahip olduğum hayallerin, yapmayı sevdiğim işlerin ve arkadaş edinmenin yanı sıra ‘Artık aktif bir yetişkin olarak ne yapacağım?’ diye düşünüyorsunuz” diyen Stone, “Çocuklara karşı bakış açım yaş aldıkça değişti. Daha önce hiç bakıcılık türevi bir şey yapmadım. Ergenlik yıllarında ‘Asla evlenmeyeceğim ve çocuk yapmayacağım' diyordum. Ama şimdi yaş aldıkça gerçekten evlenmek istiyorum ve çocuk yapmak istiyorum” diye eklemişti. .