Emma Stone'un sırları

Stilini Petra Flannery'ye borçlu

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Ocak 2013
Emma Stone'un sırları
Emma Stone, kendisini "yılın en iyi giyinenler" listesinde gördüğünde şaşıran isimlerden biri. Hemen araya girerek bu işin sırrının stil danışmanı Petra Flannery olduğunu söylüyor. Kendine özgü stilinin oluşmasında yardımcı olan bir diğer isimse annesi. "Lisedeyken havalı çocukların çoğu eşofman altlarıyla okula geliyorlardı ama annem bana onları yasaklamıştı" diyen Emma Stone, annesinin stiline müdahale etmesinin onu yanlışlardan koruduğunu söylüyor. 

Stil danışmanı Petra Flannery içinse "O benim peri masalındaki prensesler gibi ışıltılı şeyler giymek istemediğimi bilir. Öyle şeyler giydiğimde Dakota Fanning'in sekiz yaşındaki haline benzeyebilirim, o tarz elbiseler bende iyi durmuyor. Kırmızı halıdaki iyi görünümümün en büyük sebebi tabii ki Petra" diyor.

Başarılı stili için yardım aldığını saklamayan Stone, günlük giyiminde içinde rahat hissettiği parçaları seçiyor. Kırmızı halı haricinde sevgili Andrew Garfield'la zaman geçirirken görülen Stone'un kırmızı halı ve günlük stilinden görünümleri foto galeride.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.