EMMA WATSON, HARRY POTTER SERİSİNİ BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜŞ

Harry Potter kadrosu bir araya geldi!

Geçtiğimiz hafta sonu ‘Harry Potter: Return to Hogwarts’ buluşma bölümünü izledik! Harry Potter hayranları için tüm kadroyu yeniden bir arada görmek tarifsizdi diyebiliriz. Film serisi çekimlerindeki keyifli anıları hakkında konuşan Harry Potter kadrosundan Emma Watson ise bir itirafta bulundu. Prodüksiyon sırasında bir noktada filmi bırakma kararı aldığını itiraf eden Watson, şöhret baskısının kendisine göre olmadığını söyledi. 

Serinin ‘Order of the Phoenix’ adlı beşinci filmi hakkında konuşan Watson, “Order of the Phoenix filminde hepimizin için her şey daha karmaşık hale geldi. Sanırım korkmuştum. Bilmiyorum siz hiç daha önce böyle hissetmiş miydiniz? ‘Bu sonsuza dek sürecek’ gibi hissettim,” dedi. “Şöhret konusu beni çok etkilemişti” diyen Watson’a Rupert Grint de ek olarak “Ben bu hissi tüm seri boyunca yaşadım. Emma’ya benzer düşüncelerim olmuştu, bir gün bitirme kararı alırsam ne olur diye düşündüm. Ama bunu asla konuşmadık. Sanırım bu hisleri kendi zamanımızda yaşadık. O zamanlar anın içindeydik. Hepimizin aynı hisleri paylaştığını düşünmemiştim,” dedi. 

Watson’a destek olması gerektiğini düşündüğünü ekleyen Daniel Radcliffe, “14 yaşında bir çocuk olarak bir diğer 14 yaşındaki çocuğa dönüp, ‘Hey, nasılsın? Her şey iyi mi?’ Diye sormak aklıma gelmedi. İnsanlar kesinlikle Emma’nın yaşadıklarını unutuyordu,” dedi. 

Watson’ın kadın başrol ve herkesten genç olmasının daha zor olduğunu belirten Tom Felton ise, “İnsanlar kesinlikle Emma’nın taşıdığı yükü ve bunu zarafetle yapabildiğini unutuyordu. Dan ve Rupert birbirlerine destek oluyordu. Ama Emma sadece daha küçük değildi ama aynı zamanda tek başınaydı,” dedi.