En Önemli İlham Kaynağı Annesi

Leighton Meester'ın hayatında annesinin yeri bir başka.

Annesi daha ona hamileyken uyuşturucu kaçakçılığından yakalanıp ceza evine gönderiliyor. Ve ünlü oyuncu hayata gözlerini bir hapishanede açıyor. Annesinin tutukluluğu boyunca da büyükannesi tarafından büyütülüyor.

Ünlü oyuncunun Grazia Magazin'e yaptığı açıklamada, ''Annem Connie, bana ilham kaynağı olmuş bir insan. Küçüklüğümden beri oyuncu olma isteğimi destekledi ve beni bunun için cesaretlendi. Annem özel, ilginç ve tam anlamıyla şahsına münhasır biridir.'' diyerek annesine olan hayranlığını gösteriyor.

Annesi, 24 yaşındaki yıldızın küçükken okulda diğer çocuklar tarafından rahatsız edildiği için okula gitmeme kararını dahi desteklemiş.

''Aslında birazcık aptal bir tarafım vardı. Bu yüzden olsa gerek dalga geçilmek için çok uygundum. Küçükken avukat olup herkese yardım edebilmek isterdim ama sonra dünyada yalnızca iyi insanların yaşamadığının, birçoğunun kötü karakterli  olduğunun farkına vardım. Oldukça asi bir tarafımda olduğundan okula gitmeyi bıraktım ve annem bu kararıma karşı çıkmadı.''

Etİketler