HOLLYWOOD'UN EN UZUN BİRLİKTELİKLERİ

Sevgililer gününe bir kala Hollywood'un en uzun süreli ilişkilerine göz atıyoruz. Sarah Jessica Parker'dan Julia Roberts'a ünlüler dünyasının en uzun ilişkileri aşka inancımızı arttırıyor!

Ünlü ilişkilerine gelince, aklımızda her zaman değişmeyen bir düşünce var: Hollywood ilişkileri uzun sürmez! 72 günden kısa süren evlilikler veya birkaç ay içinde boşanan ünlülerin yanı sıra herkesin örnek aldığı Channing ve Jenna Dewan Tatum veya Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin ayrılması bu düşüncemizi destekliyor. Hayranlarının aşka inancını biraz olsun etkileyen bu ayrılıkların yanı sıra yıllardır hatta 50 yıldır birlikte olan ünlü çiftler var!

“Aşk ölmedi!” diye haykıran ünlü birliktelikleri, ilişkilere olan inancınızı yeniden canlandıracak. Setlerde veya üniversite yıllarında tanışan ünlüler, 20 seneyi, çeyrek asrı aşan birliktelikleri ile Hollywood’un en uzun birlikteliklerine imza atıyorlar. Listede tahmin edebileceğiniz gibi Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick, Victoria ve David Beckham, Beyonce ve Jay-Z gibi yıldız dünyasının en popüler çiftleri var. Ancak aşağıda göreceğiniz bazı isimler sizi çok şaşırtacak!

BLAKE LIVELY VE RYAN REYNOLDS

(Getty Images)

2010’da ‘Green Lantern’ filminin setinde tanışan Ryan Reynolds ve Blake Lively, 2012 yılında evlendi. 3 kızı olan çift 8 senedir evli.


CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGEND

(Getty Images)

En sevilen ünlü çiftler arasında olan Chrissy Teigen ve John Legend, 2007’de Legend’ın müzik klibinin setinde tanıştı ve 2013 yılında evlendi. Luna ve Miles adında iki çocukları olan çift 7 senedir evli. 


JUDD APATOW VE LESLIE MANN

(Getty Images)

Judd Apatow ve Leslie Mann, 1997 yılında evlendiler. Birçok filmde beraber çalışan çiftin Maude ve Iris adında iki çocuğu var. 


DENZEL VE PAULETTA WASHINGTON

(Getty Images)

1983’te evlenen çift 37 senedir evli! 1995’te nikahlarını tazeleyen çiftin dört çocuğu var. 


KEVIN VE DANIELLE JONAS

(Getty Images)

Jonas kardeşlerin en büyüğü olan Kevin Jonas, 2009 yılında Danielle ile evlendi. Alena ve Valentina adında iki kızları olan çift 11 senedir evli. Jonas Brothers müzik kliplerinde sıkla görülen Danielle, eskiden bir saç stilistiydi. 


SACHA BARON COHEN VE ISLA FISHER

(Getty Images)

2002’de tanıştıktan sonra 2010 yılında evlenen çiftin üç çocuğu var. 


JULIA ROBERTS VE DANIEL MODER

(Getty Images)

2002 yılında evlenen Julia Roberts ve Daniel Mode, Hollywood’un en uzun birlikteliklerinden birine sahip!


BEYONCE VE JAY-Z

(Getty Images)

$1.4 milyar değerinde olan çift, yıldız dünyasının en sevilen çiftleri arasında. 2002 yılında ilişkilerine başlayan Jay-Z ve Beyonce 2008 yılında gizli bir tören ile evlendi. Çiftin Blue Ivy, Sir ve Rumi adında üç çocuğu var. 


ANNA KOURNIKOVA VE ENRIQUE IGLESIAS

(Getty Images)

2001 yılında ilişkilerine başlayan çiftin beraber iki çocukları var. 


AMY ADAMS VE DARREN LE GALLO

(Getty Images)

2001’de tanışan Adams ve Le Gallo, 2015 yılında evlendi. 


CATHERINE ZETA-JONES VE MICHAEL DOUGLAS

(Getty Images)

2000 yılında evlenen çiftin birlikte iki çocuğu var. 


VICTORIA VE DAVID BECKHAM

(Getty Images)

1997 tanışan Victoria ve David Beckham, 1999 yılında evlendi. Çiftin Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper adında dört çocuğu var. 


SARAH JESSICA PARKER VE MATTHEW BRODERICK

(Getty Images)

1997 yılında sürpriz bir düğün ile evlenen çiftin üç çocuğu var. Yıllar sonra ilk defa birlikte çalışacaklarını duyuran Parker ve Broderick bu yıl bir Broadway oyununda oynuyorlar. 


HUGH JACKMAN VE DEBORRA-LEE FURNESS

(Getty Images)

1995’te Avustralya’da Corelli’nin setinde tanışan çiftin Oscar ve Ava adında iki çocuğu var. 


WILL SMITH VE JADA PINKETT SMITH

(Getty Images)

1995’te Pinkett’in ‘The Fresh Prince of Bel Air’ seçmelerinde tanışan çift, 1997 yılında evlendi. Çiftin Jaden ve Willow adında iki çocuğu var. 


LISA KUDROW VE MICHEL STERN

(Getty Images)

1995’te evlenen çiftin Julian adında bir oğlu var. 


MICHELLE PFEIFFER VE DAVID E. KELLEY

(Getty Images)

1993 yılında tanışan çift aynı yıl evlendi. 


ANNETTE BENING VE WARREN BEATTY

(Getty Images)

1991 yılında ‘Bugsy’ filminin setinde tanışan çift 1992 yılında evlendi. Bening ve Beatty’nin Stephan Ira, Benjamin, Isabel ve Ella adında dört çocuğu var. 


JOHN TRAVOLTA VE KELLY PRESTON

(Getty Images)

1987’de ‘The Experts’ filminin setinde tanışan çift 1991’de evlendiler. Travolta ve Preston’un üç çocuğu var, oğulları Jett 2009’da bir trafik kazasında hayatını kaybetti. 


KEVIN BACON VE KYRA SEDGWICK

(Getty Images)

1988 yılında evlenen Bacon ve Sedgwick’in iki çocuğu var. 


TOM HANKS VE RITA WILSON

(Getty Images)

1985’te ‘Volunteers’ filminin setinde Wilson ile tanışan Hanks, o zamanlar evli ve iki çocuk babasıydı. Kısa bir süre sonra boşanan Hanks, 1988 yılında Wilson ile evlendi. Çiftin birlikte iki oğulu var. 


OPRAH WINFREY VE STEDMAN GRAHAM

(Getty Images)

1986’da ilişkilerine başlayan Winfrey ve Graham, 1992 yılında nişanlandılar. Evliliğe karşı olduklarını belirten çift, resmen nikahlanmasalar da hala beraberler. 


GOLDIE HAWN VE KURT RUSSEL

(Getty Images)

İlk evliliğinden Kate ve Oliver Hudson adında iki çocuğu olan Goldie Hawn, 1984 yılında Russel ile evlendi. Çiftin Wyat Russel adında bir oğulu var. 


SAMUEL L JACKSON VE LATANYA

(Getty Images)

Üniversite yıllarında tanışan Samuel L Jackson ve Latanya, 1980 yılında evlendiler. Çiftin Zoe isminde kızları var. 


MERYL STREEP VE DON GUMMER

(Getty Images)

Streep’in sevgilisi John Cazale’in 1978’de evinde hayatını kaybetmesi üzerine, Streep’in erkek kardeşinin arkadaşı olan Don Gummer, Streep’e evini açtı. Bundan dört yıl sonra evlenen çiftin Henry, Mamie, Grace ve Louisa adında dört çocuğu var. 


BONO VE ALISON HEWSON

(Getty Images)

Dublin’de okul yıllarında tanışan çift, 1976 yılında ilişkilerine başladılar ve 1982’de evlendiler. Çiftin dört çocuğu var. 


CHRISTOPHER VE GEORGIANNE WALKEN

(Getty Images)

Hollywood’un en uzun birlikteliklerinden birine sahip olan Christopher ve Georgianne Walken, 1969 yılında evlendiler.