FARK YARATAN KADINLAR 2

FARK YARATAN KADINLAR -2

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Mayıs 2014
FARK YARATAN KADINLAR  2<#text>


<#text> Yazımızın ilk bölümünü okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.


<#text>


<#text> Advertising Age tarafından 1997 yılından bu yana düzenlenen “Women to Watch”, iş dünyasındaki yaratıcı kadınları onurlandırıyor. 8 Mayıs gecesi, Türkiye'de bu yıl ikincisi yapılan “Fark Yaratan Kadınlar” seremonisinde; 15 başarılı, güçlü ve ilham veren kadın ödül aldı. ELLE Türkiye, ödüllü isimler arasından 10 kadınla çok özel bir çekimde buluştu.


<#text>


<#text> İPEK ZEREN SÜEL Coca-Cola Türkiye Entegre Pazarlama İletişimi Müdürü
En büyük hayalinize, hedefinize ulaştınız mı?<#text> Her zaman hayattaki en büyük hayalim ve hedefim mutluluk olmuştur. Bunun için hem özel hayatım, hem de işimle ilgili hep kendime erişebileceğimi düşündüğüm boyutta hedefler koymaya gayret ederim; hayal kurmaktan ve daha önemlisi bu konuda öğrenmek ve çalışmaktan hiç vazgeçmem. Bence yaşamayı anlamlı ve zevkli kılan da, zaten eriştikçe yenisini eklediğimiz hayal ve hedeflerimizin olmasıdır.


<#text>


<#text> Daima şık olmak için çözümünüz?


<#text> Moda olan ve herkesin üzerindeki parçaları pek sevmem. Benim için şık olmak, o sabah kalktığımda enerji düzeyime ve o günkü ajandama uygun ama mutlaka renklerin uyumlu olduğu farklı parçalar giymektir. Sabah kalktığımda giyeceklerimi ve aksesuarlarımı seçmek, günün en eğlenceli anlarından biridir; bunu acelem bile olsa zevk alarak ve zaman ayırarak yaparım ve şık olmak da zaten bence, kendini kıyafetin içinde rahat hissetmektir.~

BİLGE ÇİFTÇİ Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü
En büyük hayalinize, hedefinize ulaştınız mı?<#text>
Aslında hayır. Hayattaki en büyük hedefe ulaşmak fikri bana “yolun sonunu” çağrıştırdı. Hayat durağan değil; yaşadıkça “en büyük hayalim, hedefim” dediğiniz şeyler ve onlara yüklediğiniz anlamlar değişebiliyor ya da hayat size yeni bir hayal sunabiliyor. Benim de hayatımın değişik dönemlerinde çok istediğim ve ulaştığım pek çok hedefim oldu. Kırklı yaşlarımı yaşadığım bu dönemde kişisel hedeflerim daha sade ve naif olmaya başladı: Çok güleyim, çok seveyim, çok sevileyim, çok yeyip kilo almayayım, hep sevdiğim şeyleri yapabileyim... Ve daha bir sürü yeni hayal kurayım...


<#text>


<#text> Yoğun temponuzda işe yarayan “sihirli” bir formülüz var mı?


<#text> Benim için sihirli formül müziktir. Gidebiliyorsam güzel bir konser, olmuyorsa kulaklığımı takıp uzun bir yürüyüş; hiçbiri olmuyorsa kendi kendime biraz mırıldanmak bile beni diriltir.


<#text>


<#text> SUZAN YARDACAN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.