FARK YARATAN KADINLAR 2

FARK YARATAN KADINLAR -2Yazımızın ilk bölümünü okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Advertising Age tarafından 1997 yılından bu yana düzenlenen “Women to Watch”, iş dünyasındaki yaratıcı kadınları onurlandırıyor. 8 Mayıs gecesi, Türkiye'de bu yıl ikincisi yapılan “Fark Yaratan Kadınlar” seremonisinde; 15 başarılı, güçlü ve ilham veren kadın ödül aldı. ELLE Türkiye, ödüllü isimler arasından 10 kadınla çok özel bir çekimde buluştu.

İPEK ZEREN SÜEL Coca-Cola Türkiye Entegre Pazarlama İletişimi Müdürü
En büyük hayalinize, hedefinize ulaştınız mı?

Her zaman hayattaki en büyük hayalim ve hedefim mutluluk olmuştur. Bunun için hem özel hayatım, hem de işimle ilgili hep kendime erişebileceğimi düşündüğüm boyutta hedefler koymaya gayret ederim; hayal kurmaktan ve daha önemlisi bu konuda öğrenmek ve çalışmaktan hiç vazgeçmem. Bence yaşamayı anlamlı ve zevkli kılan da, zaten eriştikçe yenisini eklediğimiz hayal ve hedeflerimizin olmasıdır.

Daima şık olmak için çözümünüz?
Moda olan ve herkesin üzerindeki parçaları pek sevmem. Benim için şık olmak, o sabah kalktığımda enerji düzeyime ve o günkü ajandama uygun ama mutlaka renklerin uyumlu olduğu farklı parçalar giymektir. Sabah kalktığımda giyeceklerimi ve aksesuarlarımı seçmek, günün en eğlenceli anlarından biridir; bunu acelem bile olsa zevk alarak ve zaman ayırarak yaparım ve şık olmak da zaten bence, kendini kıyafetin içinde rahat hissetmektir.