fhd

Amy Schumer'ın yeni sürprizi, Nick Jonas'ın aşkı ve daha fazlası haberimizde.

 Alexa Chung tasarımcı oluyor. Jennifer Lawrence ve en yakın arkadaşından güzel bir haber var. Bu sırada Nick Jonas aşkını bulmuş.
Gündemdekileri öğrenmek için, haberimizi okumaya devam edin.

• İngiliz stil ikonu Alexa Chung, Marks&Spencer iş birliği yapıyor. Bu nedenle şu sıralar günlerini markanın arşivini incelemekle geçiriyor, zira yapacağı koleksiyon için markanın geçmişinden yola çıkacak. Chung'ın modern kumaşlar ve yeni renklerle gençleri hedef alacağı 'Archive by Alexa' adındaki koleksiyonda 31 adet hazır giyim parçası yer alacak. Koleksiyonun satışına önümüzdeki Nisan ayında başlanacak.

• Kendisinden yaşça büyük Kate Hudson'la birlikteler mi, değiller mi derken Nick Jonas adeta sağ gösterip sol vurdu. Genç şarkıcının bu dedikodular sırasında oyuncu Lily Collins'le yakınlaştığı, hatta şu sıralar ikilinin sevgili oldukları söyleniyor. Collins'in instagram hesabından paylaştığı kayak merkezine, ikilinin beraber gittiği alınan duyumlar arasında.

• Daha önce Air Force 1 modeli için NikeLab ile bir araya gelen, Givenchy'nin kreatif direktörü Riccardo Tisci markayla işbirliğine devam ediyor. Tisci bu kez vizyonuyla Nike Dunk Lux High modeli'ne yeniden hayat veriyor.Üstelik, Tisci'nin Dunk'larla nostaljik bir bağı da var. Geçken basket oynadığı zaman sürekli bu ayakkabıları giydiğini söyleyen tasarımcının elinin değdiği yeni Dunk'lar 872 liradan satışa sunuluyor.

• Geçtiğimiz yaz Amy Schumer ile Jennifer Lawrence'ın çok yakın arkadaş olduklarını, hatta bir komedi filmi senaryosu üzerinde çalıştıklarını öğrenmiştik. O senaryo bugünlerde bitti ve çekim hazırlıklarına başlanacak. Fakat bu ikili durmak nedir bilmiyor! Bu kez de Jennifer Lawrence'ın hayranı olduğunu çoğu kez dile getirdiği bir reality şovu hazırlıyorlar! Ancak bu şov reality'nin parodisi olarak çekilecek ve dizi halinde yayınlanacak. Bakalım ortaya nasıl komik bir program çıkacak?

• 1999'un unutulmaz filmleri arasında yer alan Cruel Intentions televizyon ekranlarına geliyor! NBC kanalı, klasik filmin devamı olacak bir dizi çekmeye başlıyor. Ryan Phillipe'in karakterinin ölümünden sonrasıyla başlayacak dizide genç oyunculardan bir kadro yer alacak. Üstelik, karakteri burada da olacağı için Sarah Michelle Gellar'ın da dizide yer alma ihtimali var.