Freja Beja'nın rock'n'roll stili

Freja Beja'nın rock'n'roll stili

On yedi yaşındayken, bir model ajansı tarafından Danimarka'da keşfedilen Freja Beja, stilini "rock'n'roll" olarak tanımlıyor. Podyumda her tarza bürünen model, günlük hayatında siyah, deri ve jean'lerden vazgeçemiyor. Freja, ELLE UK Kasım sayısında stiliyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

"Tişört üstüne deri ceket, skinny pantolon ve düz botları seviyorum. Altı yaşındayken bile bot ve jean'i bir arada giyiyordum. İlk deri ceketimi de yedi yaşındayken almıştım. Ama sofistike bir stilim olduğunu da söyleyebilirsiniz. Valentino elbiseyi militer botlarla giymek hoşuma gidiyor."

"Stil kurallarım yok ama asla çingene pembe giyeceğimi düşünmüyorum. O renk kötü olduğu için değil, sadece kişisel olarak arzuladığım bir renk olmadığından öyle düşünüyorum."

"İstediğim şeyleri yapmayı seviyorum, ki bu bazen insanları delirtebiliyor. Saçlarımı kısa kestirdiğimde ajansım benden nefret etmişti. Belki de bazen çok başına buyruk olmamam gerek. Saçlarımı seviyorum ve şekil vermek için kendim kesiyorum. Hiçbir zaman düz bir kesim yapmam."