FRIENDS BULUŞMASI ASKIYA ALINDI

Şimdilik…

‘Friends’ serisinin buluşma bölümü serinin tüm nesillerinden hayranlarını sevince boğmuştu. Hollywood Reporter’ın haberine göre, HBO Max’ten Mayıs ayında yayınlanacak olan Friends buluşma bölümü Corona Virüs pandemiği sebebi ile askıya alındı. 

Komedi serisinin buluşma bölümü çekimlerinin önümüzdeki Pazartesi ve Salı günü, serinin orijinal çekim yeri olan Warner Bros. Stüdyolarının Stage 24 sahnesinde başlaması bekleniyordu. Ancak COVID-19 endişeleri ile projenin yapımı en erken Mayıs ayına kadar durduruldu. Henüz yeni bir çekim tarihi belli olmasa da, Corona Virüs salgının etkilerinin tüm sektörlerde görülmesi doğal karşılandı. 
Hollywood dünyasında da etkisini sürdüren Corona Virüs salgını, ‘Batman,’ ‘Cinderella’ ve Jennifer Aniston’un AppleTV serisi ‘The Morning Show’ gibi yapımların çekimlerinin durmasına sebep oldu. Şubat ayı ortasında duyurulan Friends buluşması, serinin 2004 yılındaki 10 sezon sonrası finalinin ardından oyuncuların ilk defa bir araya gelmesini sağlayacaktı. Netflix platformunda 2019 yılında yayından kalkan Friends serisinin 236 bölümü ile beraber yeni buluşma bölümü de HBO Max’ten yayınlanacaktı. 

16 sene sonra bir araya gelecek olan Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer ve Matt LeBlanc’ın yer alacağı Friends buluşma bölümünün yapımcılığını, serinin orijinal yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Krane üstlenecekti. Ben Winston tarafından yönetilmesi beklenen buluşma bölümü hakkında gelişmelerin HBO Max tarafından duyurulması bekleniyor. 

Etİketler