FRIENDS BULUŞMASI GERÇEK OLUYOR!

Hayaller gerçek oluyor!

En yakın arkadaşlarımız ekranlara geri dönüyor! 1994 yılında başlayan ‘Friends’ dizisi 2004 yılında 10. Sezonunun sonunda final yapmıştı. O günden beri herkesin geri buluşmalarını istediği ‘Friends’ ekibi 16 sene sonra yeniden bir araya geliyor! HBO Max geçtiğimiz günlerde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın yer aldığı orijinal kadronun bir araya geldiğini açıkladı. Mayıs 2020’de yayınlanacak olan izlenim platformunun açılışını yapacak olan kadro, şimdiden herkesi heyecanlandırdı!


Henüz başlığı ve senaryosu belli olmayan özel bölüm, ‘Friends’ ekibinin tamamının 2004’ten beri ilk defa bir araya gelişi! Burbank’teki Warner Bros. Stüdyolarında orijinal sahneleri, Stage 24’te çekilecek olan bölüm ile beraber tüm ‘Friends’ sezonları da HBO Max’te yayınlanacak. 2019’un sonunda Netflix ile anlaşması biten ‘Friends’ dizisini Mayıs ayında HBO Max’ten izleyebileceksiniz. 

HBO Max’in İçerik Yöneticisi Kevin Reilly yaptığı açıklamada, “Sanırım buna herkesin yeniden buluştuğu bölüm diyebilirsiniz—David, Jennifer, Courteney, Matt, Lisa ve Matthew’u tüm ‘Friends’ serisi ile beraber HBO Max özel bölümü için bir araya getiriyoruz.” dedi. “Friends dizisinin en temel aşamalarına şahit oldum ve yıllar sonra seride çalışma fırsatım oldu. Nesiller boyunca ilgi çekmeyi başaran bu seriyi izlemekten keyif aldım. Dizi, ‘arkadaşlarımızın’ ve seyircilerin canlı bir şekilde bir araya gelmesini temsil ediyor. Bu buluşmanın aynı ruhu yakalayacağını, orijinal ve yeni hayranları sevindireceğini düşünüyoruz.” diye ekleyen Reilly, ‘Friends’ dizisinin nesiller boyunca popüler olmayı başarmasını anlattı. 

Dizinin orijinal yapımcıları; Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Krane, yayınlanacak özel bölüm için yeniden bir araya geliyor. Ben Winston tarafından yönetilecek olan özel bölümün söylentileri geçtiğimiz sene başlamıştı. Instagram’daki ilk resmini ‘Friends’ ekibi ile paylaşan Jennifer Aniston, buluşmanın ipuçlarını verirken, tüm dizi ekibi hayallerimizi gerçekleştiren haberi Instagram sayfalarından doğruladılar. 


Etİketler