FRIENDS BULUŞMASI HAKKINDA BİR GELİŞME VAR!

Çekimler yakında başlıyor…

Bu haftanın başlarında Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan David Schwimmer’ı en iyi Friends dizisindeki Ross karakteri olarak tanıyoruz. Şovda Corona Virüs sebebiyle ertelenen Friends buluşması çekimleri hakkında konuşan Schwimmer aynı zamanda hala tartışılan “Ross ve Rachel ara vermiş miydi?” konusuna değindi. 

Friends serisinin hayranları ‘The One Where Ross and Rachel Take A Break’ (Ross ve Rachel Ara Veriyor) bölümünü çok net hatırlayacaklardır. İlişkilerine ara verip vermemeleri günümüzde dahi süregelen bir tartışma olurken, David Schwimmer bu konudaki düşüncesini Jimmy Fallon ile paylaştı. “Bu bir soru bile değil. Kesinlikle ara vermişlerdi. Ama insanlar Ross ve Rachel’ın ara verip vermediği konusunda büyük bir tutkuyla ayrılıyorlar,” diyen Schwimmer, Ross karakterinin tarafında olduğunun altını çizdi. 1994’te başlayan ve 2004’te sona eren Friends dizisi birçok nesil tarafından izlenmeye devam ediliyor. Bu nedenle hala insanların kendisine ‘Ross’ diye seslendiğini belirten Schwimmer, aynı zamanda sokakta en çok duyduğu replikleri söyledi: “Bana ‘Pivot!’ diye bağırmakta ısrar eden insanlar var. Bir de sürekli ‘ara vermiştik!’ diye bağırıyorlar.”View this post on Instagram

It’s happening... #FriendsReunion @hbomax

A post shared by Friends (@friends) on


Son olarak heyecanla beklenen buluşma bölümünden bahseden Schwimmer, normalde Mayıs ayında HBO üzerinden yayınlanacak yeni bölümün Ağustos ayında çekilmeye başlanacağını söyledi. “Bu buluşma bölümünde senaryo yok. Eğlenceli bir röportaj gibi ve tabiiki sürprizler olacak,” diyen Schwimmer, pandeminin sürecine göre Ağustos ayında sete gideceklerini belirtti. “Ama dürüst olmalıyım ki çekim yapmanın güvenli olup olmadığını anlamak için birkaç hafta beklememiz gerekiyor, eğer değilse biraz daha ertelenebilir,” diye ekleyen Schwimmer, Friends hayranlarının bir süre daha bekleyebileceklerini söyledi.