FRIENDS POP-UP AÇILIYOR!

Bu sonbahar New York'ta açılacak olan pop-up ile, Friends tutkunları Rachel, Ross, Monica, Phoebe,Chandler ve Joey'nin dünyasına adım atabilecek!

İkonik dizinin 25. yılında özel olarak açılacak olan bu pop-up'ta dizinin en sevilen anlarını içeren setler olacak. Pop-up'ın adı, dizinin bölümlerine bir gönderme olarak, "The One with the Pop-Up". Dizinin sevenleri, Central Perk, Monica ve Rachel'ın dairesi, Chandler ve Joey'nin meşhur koltukları ve Ross'un "PIVOT!" diye bağırdığı merdiven gibi ve hafızalara kazınan ünlü sahnelerde fotoğraf çektirme şansı bulacak. Kafanıza hindi geçirmek ya da langırt oynamak da ister misiniz? Hepsini bu pop-up'da yapabileceksiniz.Bu harika arkadaş grubuyla tanışalı 25 sene oldu! Warner Bros başkan yardımcısı Peter van Roden yaptığı basın açıklamasında, "Bu diziye duyulan hayranlık ve dizinin uluslararası başarısı senelerdir her yaş grubundan fanlar ile yaşatılmaya devam ediliyor. Dizinin 25. yılını kutlarken Friends deneyimini fanlarımız için hayata geçirmek için çok heyecanlıyız. Bu şekilde olağanüstü kadromuza, onların karakterlerine, ikonik setlere ve görüldüğünde hemen repliklerini söyleyebileceğiniz anlara saygımızı ve minnetimizi göstericez."

"The One with the Pop-up"ın içinde bir mağaza da olacak. Açılışının 7 Eylül'de yapılacağı pop-up 6 Ekim'e kadar haftanın 7 günü açık olacak. Pop-up'ın biletleri 2 Ağustos Cuma günü satışta!


Etİketler