GABRIELLE UNION UPUZUN SAÇLARINDAN VAZGEÇTİ

Pixie kesimi ünlüler arasında yaygınlaşıyor!

Gabrielle Union, şu ana kadar gördüğümüz en kısa saç stili ile karşımızda! Birkaç gün önce ‘The Perfect Find’ adlı Netflix filminin setinden kısa bob kesimi saçları ile bir fotoğraf paylaşan Union, şimdi ise pixie kesimine yöneldi.

Geçtiğimiz Cuma günü saç kesimini hayranları ile paylaşan Union, “Bir şey yaptım.

Filmler her zaman kadınların bir şeyler kaybettiği zaman saçlarını kısacık kestirdiğini gösteriyor ama ben güzel şeyler olduğu zaman da değişim yapabileceğinizi göstermek istedim. Bu benim için yabancı bir his ve farklı ama çok yeni,” yazdı. Kırm��zı ruju, gold halka küpeleri ve puantiyeli elbisesi ile birkaç fotoğraf paylaşan Union, doğal kıvırcık saçları ile pixie kesimini öne çıkardı. Hızla hayranları tarafından beğeni toplayan fotoğraf serisine, Union’un arkadaşları da yorum yaptı. “Çok güzel. İçten dışa,” yazan Alyssa Milanoéya ek olarak da Nicole Murphy, “Bayıldım. Çok güzel görünüyorsun,” diye yorum yaptı. 

Yaz aylarında saç kesimi ilham kaynağımız olan Union, geçtiğimiz hafta ise New York’ta eşi Dwyane Wade ve kızı Kaavia ile örgülü saçlarıyla görüntülenmişti. Bir süredir upuzun örgüleri ile dikkat çeken Union, bu yaz birçok ünlü gibi kısacık saçların da en az uzun saçlar kadar havalı göründüğünü kanıtlamış oldu. .