GAME OF THRONES’DAN YENİ GÖRÜNTÜLER

Dizinin final sezonundan yeni bir klip yayınlandı!

Game of Thrones’un sekizinci sezonunun ilk görüntüleri çıktığından beri, dizinin hayranları final sezonunda neler olacağı konusunda teoriler üretiyorlar. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni görüntülere, Winterfell’in yeni bir üyesi olduğunun işaretlerini verdi! Herkesin en sevdiği katil; Arya Stark!

HBO’nun 2019’un gözdeleri serisinin bir kısmı olarak yayınlanan görüntülerde, Jon Snow ve Daenerys’in ordusu Unsullied’in ejderhalar eşliğinde Winterfell’e yürüdüğünü görebilirsiniz. Seven Kingdoms’un kraliçesini görmesek de, Winterfell halkının korktuğunu anlayabiliyoruz. Ejderhayı gördükten sonra şaşırıp gülümseyen Arya, bu durumdan mutlu gözüken tek kişi gibi görünüyor. Jon’un Kraliçeyi eve getirme fikrini beğenmediğini bildiğimiz Sansa pek de hoşnut görünmüyor!

Kısa görüntülerde Starks ve Daenereys’in konuşmaları hayranları sevindirse de Arya’nın ne yapacağı hala merak konusu. Dizideki değişimlerin nelere sonuç vereceğini ve final sezonunun neler getireceğini öğrenmek için 14 Nisan’a kadar beklememiz gerekiyor!