GEORGE CLOONEY AİLE HAYATI HAKKINDA KONUŞTU

“Amal’ın hayatımda olması benim için her şeyi değiştirdi.”

George Clooney, eşi Amal Clooney’i övmekten vazgeçemiyor! ‘The Midnight Sky’ filmini tanıtmak için CBS Sunday Morning programına katılan George Clooney, Amal Clooney ile evlendikten sonra hayatının ne kadar çok değiştiğini anlattı. “Amal’ın hayatımda olması benim için her şeyi değiştirdi. İlk defa yaptığı ve onun hakkındaki her şey benim için her şeyden daha önemli hale geldi” diyen Clooney, daha sonra Amal ile ikizleri Alexander ve Ella hakkında espriler yaptı. “Sonra iki çılgın çocuğumuz oldu. Bu gerçekten çok tatmin edici ve asla beklemediğim bir şeydi” diyen Clooney, eşi ile çok mutlu bir yuvaları olduğunu vurguladı. 

Aynı zamanda Amal ile ilişkileri hakkında konuşan Clooney, “İlişkimizin başlarında evlilik hakkında asla konuşmadık. Ona hiç beklemediği bir zamanda evlenme teklifi ettim ve bana evet demek için çok uzun bekledi. Yirmi dakika dizimin üstündeydim ve sonunda ‘Bak cevap vermezsen kalçamı kıracağım’ dedim,” dedi. 

“Çocuk yapmak hakkında da konuşmamıştık ve bir gün ‘Ne düşünüyorsun?’ diye birbirimize sorduk,” diyen Clooney, “Doktora gidiyorsunuz ve ultrason yapıyorsunuz. Size ‘Bir oğlunuz olacak!’ diyorlar ve ben de ‘Erkek mi bu harika!’ diyorum. Sonra ‘Burada bir tane daha var!’ diyorlar. Ben bir çocuğa hazırdım. Yine diyorum ben yaşlıyım ve birden iki çocuğum olduğunu öğreniyorum” diye ekledi.