GIGI HADID BÜYÜYEN KARNINI PAYLAŞTI!

Hadid, Instagram canlı yayınında hamileliği hakkında konuştu…

Geçtiğimiz aylarda Zayn Malik’ten bir bebek beklediğini duyuran Gigi Hadid, Instagram canlı yayını üzerinden büyüyen karnını paylaştı. Hamileliğini neden gizli tutmak istediğini anlatan Hadid, “Hamileliğim dünyada olan en önemli şey değil.” dedi. “Pozitif yorumlar ve sorular için minnettarım, insanların iyi ve güvende olduğumu bilmek istemeleri çok hoş. Her şey çok güzel gidiyor, sizi çok seviyorum ve pozitif yorumlar için teşekkür ederim.” diye ekleyen Hadid, hamileliğinin oldukça iyi geçtiğini söyledi. 

“İnsanların kafası çok fazla paylaşım yapmadığım için karışmış olabilir ama bir pandemi süresinde hamileyim ve dünyada olanlar hamileliğimden çok daha önemli. Bu nedenle ailem ve arkadaşlarım dışında fazla paylaşım yapmak istemedim. Coronavirüs sebebiyle birçok insan hayatını kaybetti ve bu devam ediyor. Bir de üstüne Black Lives Matter hareketine şahit olduk ve sosyal medyadaki varlığımın bu konuya dikkat çekmesi gerektiğini düşündüm,” diyen Hadid, paylaşımlarını azaltma sebebini açıkladı. Büyüyen karnının fotoğraflarını çekip ailesine ve arkadaşlarına attığını söyleyen Hadid, dünyadaki karmaşaya rağmen hayatındaki bu özel anları kaydetmeye çalıştığını söyledi. Bu fotoğrafları gelecekte paylaşmayı planladığını dile getiren Hadid, aynı zamanda bir günlük tuttuğunu ve hamilelik sürecinde her sabah kalkıp güzel görünmeye çabalamak istemediğini ekledi. 


Canlı yayın sırasında büyüyen karnını hayranlarına gösteren Hadid, Avustralyalı tasarımcı Emma Mulholland’ın Holiday markasından pötikare desenli bir pijama seti giyiyordu. “Hamilelikte sadece bol şeyler giymek istiyorum. Hava çok sıcak ve sürekli terliyorum bu nedenle dar kıyafetler giyemiyorum.” diyen Hadid aynı zamanda bir önceki canlı yayınında giydiği tulum ile insanların hamile olduğunun belli olmadığını söylediğini ekledi. Eylül ayında doğum yapması beklenen Hadid, sevimli fotoğraflar çektiğini ve bunları yakında takipçileri ile paylaşacağını da belirtmeyi unutmadı. 

Etİketler