GIGI HADID SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Hadid, hamileliği hakkında konuştu!

Hamilelik söylentileri çıktıktan sonra Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid, haberleri verdiği bir röportajda doğrulamıştı.

Haberlerden sonra sessizliğini koruyan Gigi Hadid sonunda bir açıklama yaptı! Sevgilisi Zayn Malik ile ilk bebeklerini beklediklerini doğrulayan Gigi Hadid, ‘Tonight Show with Jimmy Fallon’ şovuna bir röportaj verdi.

 


Hadid’in hamileliğini kutlayan Jimmy Fallon’a cevap olarak, “Çok teşekkür ederim! Tahmin edebileceğin gibi kendi koşullarımız ile açıklamayı yapmak isterdik ama herkesin iyi dilekleri ve desteği konusunda çok mutluyuz, minnettarız ve heyecanlıyız,” diyen Gigi, “Her anını dolu dolu yaşamaya çalışıyorum. Özellikle bu zamanlarda, evde beraber olmak ve deneyimin tadını çıkarmak çok güzel,” diye ekledi. Röportaj sırasında doğum günü pastasının aşermelerinden esinlendiğini itiraf eden Hadid, “Sadece bagellara aşeriyorum. Her gün bagel yiyorum. Bu nedenle pastamın da bagel olması beni çok heyecanlandırdı,” dedi. Buddy Valastro’nun pastasını yaptığını öğrenince ağladığını söyleyen Hadid, pasta ustasının ve şovunun hayranı olduğunu belirtti. Ağlamasının sebebinin hormonları veya karantina süreci olabileceğini söyleyen Hadid, yine de mutlu olduğunu belirtti. 

Henüz hamilelik konusu hakkında bir paylaşım yapmayan Zayn Malik’in bu süreçte Gigi Hadid’in yanında olduğu biliniyor. Geçtiğimiz Şubat ayında çocuk planları hakkında konuşan Hadid, “Sanırım biraz daha yaşlanınca… Yani bir gün aile kuracağım ama her zaman modellik yapacağıma emin değilim. Modanın yaratıcı tarafını çok seviyorum, bu gerçekten tatmin edici. Birlikte çalıştığım insanlar beni çok mutlu ediyor, onların etrafında olduğum için çok şanslıyım. Ama kim bilir? Belki tam-zamanlı yemek yapmaya başlarım!” demişti. .