GIGI HADID VE ZAYN MALIK BARIŞIYOR MU?

Gigi ve Zayn aşkında gelişme var!

Ünlü dünyasının en popüler çiftlerinden biri olan Gigi Hadid ve Zayn Malik geçtiğimiz ay ilişkilerine son vermişlerdi.

Ünlü model barışabileceklerinin işaretlerini verirken, Zayn Malik de bu söylentileri son görüntüleri ile artırdı.

 

Bu ay ikinci defa Hadid’in New York’taki apartmanının önünde görüntülenen ünlü şarkıcı, Hadid’in doğum gününden bir gün sonra eski sevgilisinin yanındaydı. 


Zayn is seen leaving Gigi Hadid's apartment in NYC on April 24.

A post shared by ZAYN MALIK UPDATES(HQ) (@bestdailyzayn) on


Geçtiğimiz hafta Hadid’in apartmanında kaldığı düşünülen Malik, ünlü modelin doğum günü partisinde yoktu. Ancak Hadid’in hayranları, ünlü şarkıcının eski sevgilisine doğum günü için bir gül  buketi hediye ettiğini düşünüyorlar. Sosyal medyadan aldığı gülleri paylaşan Gigi Hadid, Malik’i etiketlemese de bir kalp koyarak yayınladı. 

Geçtiğimiz yıl doğum gününde de sevgilisine bir gül buketi hediye eden Malik, bir röportajda Hadid ile kendini ömür boyu beraber görebildiğini söylemişti. Ünlü çift ayrılmış olsa da, Gigi Hadid, sevgilisinin başarılarını sosyal medyadan takip edip beğenmeye devam ediyor. 

İlişkilerinin sona erdiğini Twitter’dan açıklayan Hadid, “Onun için herşeyin çok iyi olmasını istiyorum, onu sevgiyle ve saygıyla bir arkadaş olarak desteklemeye devam edeceğim. Geleceğe bakarsak, ne olması gerekiyorsa olur…” diye paylaşmıştı. Çiftin yeniden bir araya gelip gelmediği kesin olmasa da, son günlerde Zayn Malik’i, Gigi Hadid’in apartmanının etrafında görmek, barıştıklarına dair söylentileri artırdı….